නව දේශපාලන පක්‍ෂ 76 කින් අයදුම්පත්

මැතිවරණ කොමිෂන් සභාවට නව දේශපාලන පක්‍ෂ ලියාපදිංචිය සඳහා අයදුම්පත් 76 ක් ලැබී ඇතැයි මැතිවරණ කොමිෂන් සභාවේ උසස් නිලධාරියෙක් පැවසීය.

Next Post

ට්‍රැවිස් ස්කොට්ගේ ව්‍යාපෘතිය HEAL ප්‍රජා මුල පිරීම් සඳහා ඩොලර් මිලියන 5ක් දියත් කරයි

Wed Mar 9 , 2022
ට්‍රැවිස් ස්කොට් ඔහුගේ Cactus Jack Foundation හරහා Project HEAL නමින් බහු-ස්ථර, දිගු කාලීන ප්‍රජා කේන්ද්‍රීය පරිත්‍යාගශීලී සහ ආයෝජන ප්‍රයත්න මාලාවක් දියත් කර ඇත. පරිත්‍යාගශීලී ප්‍රයත්නය මගින් ස්කොට්ගේ උපන් ප්‍රාන්තය වන ටෙක්සාස් හි ප්‍රජා පාදක මුල පිරීම් සඳහා ඩොලර් මිලියන 5ක් ලබා දෙනු ඇත. ස්කොට්ගේ මුලපිරීම්වල කුළුණු හතරෙන් එකකට එක්සත් ජනපද […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.