රන් මිල නව සර්වකාලීන ඉහළම මට්ටමට පැමිණ තිබේ

දැනට පවතින රුසියානු-යුක්රේන යුද්ධය හේතුවෙන් ඇති වූ උද්ධමනයට එරෙහිව තම වත්කම් ආරක්ෂා කර ගැනීමට ආයෝජකයින් පොරකන බැවින්, රත්‍රන්, මෙතෙක් වාර්තා වූ ඉහළම මිල ඩොලර් 2,078.80ක් ලෙස වෙළඳාම් කර ඇත. තව..

Next Post

ෂාෆිගේ ඉල්ලීම අධිකරණය ප්‍රතික්ෂේප කරයි

Wed Mar 9 , 2022
මව්වරුන් පිරිසකට වඳ සැත්කම් කළේ යැයි චෝදනා කරමින් කුරුණෑගල මහේස්ත්‍රාත් අධිකරණය හමුවේ පවරා ඇති නඩුවට අදාළව, වෛද්‍ය ෂාෆි සහබ්ඩීන් මහතාට එරෙහිව චෝදනා ගොනුකිරීමට තරම් ප්‍රමාණවත් සාක්ෂි නොමැති නම් ඔහු අදාළ නඩුවෙන් නිදහස් කරන්නැයි ජ්‍යෙෂ්ඨ නීතිඥ මෛත්‍රි ගුණරත්න මහතා කළ ඉල්ලීමක් කුරුණෑගල ප්‍රධාන මහේස්ත්‍රාත් බන්දුල ගුණවර්ධන මහතා ප්‍රතික්ෂේප කළේය.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.