රුසියන් හමුදා පසුබසිනවා – ඇමෙරිකන් බුද්ධි අංශ

යුක්රේන හමුදා ප්‍රතිප්‍රහාර හමුවේ රුසියන් හමුදාව දැඩි පසුබැසීමකට ලක් වී ඇතැයි රුසියන් යුක්රේන යුද්ධය සම්බන්ධයෙන් විමසිල්ලෙන් පසුවන ඇමෙරිකන් බුද්ධි අංශ පවසයි.

Next Post

අරියානා ග්‍රෑන්ඩ් සහ තවත් ජනප්‍රිය පුද්ගලයින් ෆ්ලොරිඩාවේ 'සමලිංගික යැයි නොකියන්න' පනත් කෙටුම්පත සම්මත කිරීම

Wed Mar 9 , 2022
අඟහරුවාදා (මාර්තු 8) මතභේදයට තුඩු දී ඇති අධ්‍යාපනයේ දෙමාපියන්ගේ අයිතිවාසිකම් පිළිබඳ පනත් කෙටුම්පත සම්මත විය ෆ්ලොරිඩාව සෙනෙට් සභාව, ප්රමුඛ අරියානා ග්රෑන්ඩ් සහ වෙනත් ප්‍රසිද්ධ මුහුණු එයට විරුද්ධව කතා කිරීමට. “Don’t Say Gay” පනත් කෙටුම්පත ලෙස වඩාත් හොඳින් හැඳින්වෙන, විභව නීතිය මගින් ගුරුවරුන් ගැන කතා කිරීම සීමා කරනු ඇත LGBTQ+ ප්‍රාන්තය […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.