ලේඩි වොල්ස් ඔස්ටින් පී පාලනය කිරීමට පාගමනක් සමඟ අවසන් වේ

අංක 18 ටෙනසි ​​ගවර්නර්ස් කණ්ඩායම ඉනිම් පහකදී ලකුණු 9-1ක් ලෙස පෙරමුණ ගෙන තරග හතක හෝම්ස්ටෑන්ඩ් අපරාජිතව අවසන් කරයි.

Next Post

විමල්-උදය අයින් කළහම වාසු ඉබේම යයි කියලා හිතුවා

Wed Mar 9 , 2022
අපිට බණින අය, විවේචනය කරන අය සතුටු නොවේ වාසුදේව නානායක්කාර මන්ත්‍රීවරුන් ඉවත් නොකළේ විමල් වීරවංශ සහ උදය ගම්මන්පිල වෛද්‍යවරුන්ගෙන් ඉවත් වූ පසුවද ඉබේම ඉවත් වනු ඇත යන අදහසින් මුදල් අමාත්‍ය බැසිල් රාජපක්ෂ ආණ්ඩුවේ පසුපෙළ මන්ත්‍රීවරුන් හමුවේ (8) ප්‍රකාශ කර ඇත. විමල් වීරවංශ සහ උදය ගම්මන්පිල ද්‍රව්‍යවලින් ඉවත් කළේ නැත. ඒ […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.