ශ්‍රී ලංකාවෙන් තවත් කොවිඩ්-19 මරණ 11ක් වාර්තා වේ

සෞඛ්‍ය සේවා අධ්‍යක්ෂ ජනරාල්වරයා විසින් මාර්තු 07 දිනට තවත් කොරෝනා මරණ 11ක් තහවුරු කර ඇති අතර, ශ්‍රී ලංකාවේ නිල කොවිඩ්-19 මරණ සංඛ්‍යාව 16,361 දක්වා ඉහළ ගොස් තිබේ. තව..

Next Post

සුරූපී යූ ටියුබ් තාරකාවිය හදිසියේම ජීවිතක්ෂයට (වීඩියෝ)

Wed Mar 9 , 2022
තාරකාවියගේ මරණයට කුමක්ද? සමාජ මාධ්‍ය ඔස්සේ ජනප්‍රිය තාරකාවියක් සැබෑ ජීවිතක්ෂයට පත්වී ඇත. 22 වන වියේ පසුවන ඔස්ට්‍රේලියානු ජාතික නැගීගෙන සිටින ගායිකාවක් සහ සමාජ මාධ්‍ය තාරකාවක් වන ලිල් බෝ වීප් (ලිල් බෝ වීප්) රසවින්දන ජීවිතක්ෂයට පත් විය. ඇය මානසික ආතතියකින් පීඩා විඳිමින් සිටින බවට වාර්තා වන අතර ඇය යක්ෂයන් විසින් සිදු […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.