ශ්‍රී ලංකාවේ LNG සහ බලශක්ති ව්‍යාපෘති සමඟ ඉදිරියට යාමට නව බලකොටුව

නිව් යෝර්ක්හි ගෑස්-ට-පවර් සංවර්ධකයෙකු වන නිව් ෆෝට්‍රෙස් බලශක්ති පවසන්නේ ශ්‍රී ලංකා එල්එන්ජී ව්‍යාපෘතිය සඳහා රටේ අධිකරණය විරුද්ධ සංවර්ධනය මුදා හැරීමෙන් පසුව සැලසුම් කරගෙන යන බවයි. තව..

Next Post

නතාශාගේ වීඩියෝවක් බුකිය කළඹමින් එළියට (වීඩියෝ)

Wed Mar 9 , 2022
එළියට ආව සුරූපී නතාශාගේ වීඩියෝව මෙතනින් නතාශා පෙරේරා කියන්නේජනප්‍රියයෙන් හිනිපෙත්තටම නැඟි සුරූපී තාරකාවක්. බොලිවුඩ් නිළියකගේ පෙනුමෙන් සියල්ල වසඟයට ගන්න ඇය තිරයේ මුහුණු පොතේ කතාබහට ලක්වෙන තාරකාවක් පසුගිය දවසක ඇයගේ අලුත්ම ගීතය ගැන සඳහන් කර ඇති සමාජ මාධ්‍ය ගිණුමට නවතම වීඩියෝවක් එක් කර තිබුණා. The post නතාශාගේ වීඩියෝවක් බුකිය ගැන එළියට […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.