සමහර ප්‍රදේශවලට අද පසුව වැසි හෝ ගිගුරුම් සහිත වැසි ඇති වේ

සබරගමුව, මධ්‍යම සහ බස්නාහිර පළාත්වලත් ගාල්ල සහ මාතර දිස්ත්‍රික්කවලත් සවස් කාලයේ හෝ රාත්‍රී කාලයේ තැනින් තැන වැසි හෝ ගිගුරුම් සහිත වැසි අපේක්ෂා කළ හැකි බව කාලගුණ විද්‍යා දෙපාර්තමේන්තුව පවසයි. තව..

Next Post

කලක් තිස්සේ බලාපොරොත්තුවෙන් සිටි දෙයක් ඉෂ්ට වන දිනයකි

Wed Mar 9 , 2022
2022 මාර්තු මස 09 වැනි බදාදා රාහු කාලය දිවා 12.21 සිට 01.51 දක්වා රාත්‍රී 12.21 සිට 01.51 දක්වා ශුභ දිසාව- උතුර, මරු සිටින දිසාව- ගිනිකොන මේෂ වියදම් ඉහල යයි අවුල් වියවුල් සහිතයි. අනවශ්‍ය කටයුතු සඳහා වියදම් පක්ෂය ඉහල යයි. කරගෙන යන කටයුතු කල් සිදු වේ. රැකියා ස්ථානයේ ප්‍රධානීන්ගේ දෝෂරෝපණ එල්ල […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.