2022 Superbloom Festival සෙල්ලම් කිරීමට Meghan Thee Stallion, Calvin Harris, David Guetta සහ තවත් අය

පළමු සුපිරි බ්ලූම් උත්සවය ජර්මනියේ මියුනිච් හි ඝාතක මිශ්‍රණයක් පෙන්වනු ඇත EDM, හිප් හොප් හා පොප් සැප්තැම්බර් 3-4 දක්වා ඔලිම්පියාපාර්ක් සහ ඔලිම්පියාස්ටැඩියන් මුන්චෙන් හි වේදිකා ගත කරන කලාකරුවන්, ප්‍රධාන වාදකයන් ඇතුළුව කැල්වින් හැරිස්, ඩේවිඩ් ගුටා, මේගන් තී ස්ටාලියන් සහ තවත්.

“SUPERBLOOM යනු සංගීත උළෙලකට වඩා වැඩි යමක් වේ: බොහෝ අත්දැකීම් ප්‍රදේශ සියලු සංවේදනයන් සඳහා යමක් ලබා දෙයි,” උත්සවය පිළිබඳ මාධ්‍ය නිවේදනයක් කියවමින්, “අත්දැකීම් සහිත ප්‍රදේශ” 11 මෙම උත්සවය “සොයා ගැනීමට, අත්දැකීමට සහ යමක් ලබා දෙනු ඇත. කලාවේ සිට විලාසිතා දක්වා, විද්‍යාවේ සිට තිරසාරත්වය දක්වා, නැටුම් සහ ඇක්‍රොබැටික්ස් සහ තවත් බොහෝ දේ සමඟ අන්තර් ක්‍රියා කරන්න.

Superbloom හි රඟ දැක්වීමට නියමිතව ඇත්තේ: Glass Animals, Rita Ora, Annemaykantereit, Macklemore, Kraftklub, Stromae, Anne-Marie, Alan Walker, Years & Years, Skepta, Willow, Sigrid, Girl in Red, Beabadoobee සහ තවත් බොහෝ දේ.

අතර අත්දැකීම් සංවිධායකයින් පොරොන්දු වන්නේ “Art Bloom” ලෙස විස්තර කර ඇත සමග වත්ත “පරිකල්පනීය මූර්ති සහ අද්විතීය ස්ථාපනයන් පමණක් නොවේ ඔබේ ඇස් ඉදිරිපිට ජීවමාන වන්න, නමුත් උත්සවයෙන් පසු මියුනිච් නගර දර්ශනය අලංකාර කරන්න. අනෙකුත් විශේෂතා අතරට Beer&Brass උද්‍යානය සහ දිස්ත්‍රික් 4 ඇතුළත් වනු ඇත, විලාසිතා, රූපලාවන්‍ය, ජීවන රටාව සහ ක්‍රීඩා වල කේන්ද්‍රස්ථානයක් වන Yonique Stage කේන්ද්‍රස්ථානය “විලාසිතා ප්‍රසංග, පැනල් සහ සමාජීය වශයෙන් අදාළ මාතෘකා පිළිබඳ කතා” ඉස්මතු කරනු ඇත, රසිකයින්ට වෙළඳපොලක් හරහා ඇවිදීමට අවස්ථාවක් ලබා දේ. කලාපීය වෙළඳසැල් සහ රෝලර් ස්කේටිං, ට්‍රම්ප් සහ හුලා හූප් සහිත ක්‍රියාකාරකම් ක්ෂේත්‍රයක් සමඟ.

ලොව පුරා වීදි චිත්‍ර සහිත එළිමහන් ලේක් ගැලරිය සහ ඔලිම්පික් විලෙහි කඳවුරු ගිනි තැබීම් සහ නිස්කලංක ධ්වනි සැසි සහිත සිසිල් කලාපයක් වන The Hideaway වැනි අමතර සැලසුම්ගත ආකර්ෂණ ස්ථාන ඇතුළත් වේ.

පහත රංගන ශිල්පීන්ගේ සම්පූර්ණ ලැයිස්තුව බලන්න.

Next Post

මේ විපක්ෂයට ගොස් ආණ්ඩුව අර්බුදයකට තල්ලු කරන්න සුදුසු අවස්ථාවක් නෙවෙයි

Wed Mar 9 , 2022
මන්ත්‍රීවරු විශාල පිරිසක් විපක්‍ෂයට ගෙනගොස් ආණ්ඩුව අර්බුදයකට තල්ලු කරනවාට වඩා මෙම අවස්ථාවේ කළ යුත්තේ රට මුහුණ පා ඇති අර්බුදයෙන් ගලවා ගැනීමට සහයවීම බව ශ්‍රී ලංකා නිදහස් පක්‍ෂයේ ප්‍රචාරක ලේකම්, පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රී ශාන්ත බණ්ඩාර මහතා පැවසීය.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.