Beatport Livestream යුක්රේනයට ප්‍රතිලාභ ලබා දීම සඳහා පැය 20 ක ඉලෙක්ට්‍රොනික සංගීතය විශේෂාංගී වනු ඇත

පසු වසර දෙකකට පමණ පෙර දියත් කිරීමවසංගතය සජීවී සිදුවීම් කර්මාන්තයට එහි අබලන් බලපෑම ආරම්භ කරමින් සිටි බැවින්, බීට්පෝට්ගේ සජීවී ප්‍රවාහ අරමුදල් සම්පාදක ReConnect තවත් වටිනා හේතුවක් සඳහා නැවත පැමිණේ.

පැය 20ක ඉලෙක්ට්‍රොනික සංගීත සජීවී ප්‍රවාහයක් ප්‍රතිලාභ ලබයි යුක්රේනය මෙම ඉරිදා (මාර්තු 13) රාත්‍රී 10 ට PT (එනම් 1 am ET සහ 7 am CET.) ප්‍රවාහය Chris Liebing, Nicole Moudaber, Joris Voorn, Victor Calderone, Julia Govor, Ukrainian නිෂ්පාදක ඩාරියා කොලොසෝවා සහ තවත් අයගේ ප්‍රසංගවලින් සමන්විත වේ. . සම්පූර්ණ පෙළගැස්ම පහතින් බලන්න.

මෙම උත්සවය හරහා රැස් කරන ලද සියලුම අරමුදල් යන්නේ ය Love’s Ukraine Crisis Appeal තෝරන්න, තවමත් යුක්රේනයේ සිටින අයට සහ පලා යන අයට ආධාර සහ සේවා සපයන ව්‍යාපෘති සඳහා සහාය වේ. එවැනි සේවාවන්ට හදිසි වෛද්‍ය ප්‍රතිකාර, ආහාර, නවාතැන්, ඇඳුම් පැළඳුම්, නීතිමය සහාය, LGBTQIA+ ප්‍රජාව සඳහා සහය සහ මානසික සෞඛ්‍ය සහාය ඇතුළත් වේ.

නෙදර්ලන්තය, බ්‍රසීලය සහ බාලි ඇතුළු ලොව පුරා ස්ථානවලින් ප්‍රවාහයන් රඟ දක්වන ඒකල කලාකරුවන් සමඟ නිව් යෝර්ක්, සිඩ්නි, ලිස්බන් සහ බර්ලින් යන නගරවල සිදු වන සැබෑ ලෝක සිදුවීම් දෙකෙන්ම විකාශනය සමන්විත වේ. සජීවී ප්‍රවාහය Twitch, Facebook සහ YouTube හරහා නැරඹීමට ලබා ගත හැකි අතර, නරඹන්නන්ට එක් එක් වේදිකාව හරහා පරිත්‍යාග කිරීමට හැකි වේ.

මෙම ReConnect සිදුවීම Pioneer DJ සහ Audius සමඟ එක්ව Beatport විසින් නිෂ්පාදනය කෙරේ. Native Instrument, Serato, Denon, Numark, Rane සහ Akai ද ප්‍රවාහය අතරතුර නරඹන්නන් වෙත ලබා දෙන සංගීත නිෂ්පාදන දුසිම් ගණනක් පරිත්‍යාග කර ඇත.

“පසුගිය සති කිහිපය පුරාවටම, යුක්රේනයට සහ එහි පුරවැසියන් මුහුණ දෙන අඛණ්ඩ අර්බුදයට සහය දැක්වීම සඳහා ලෝකය එකමුතු වන බව අපි දුටුවෙමු” යනුවෙන් Beatport හි ප්‍රධාන විධායක නිලධාරී Robb McDaniels නිවේදනයක් නිකුත් කරමින් පවසයි. “Beatport යුක්රේනය සමඟ සිටින අතර, පුරවැසියන්ට ආරක්ෂිතව රටින් පලා යාමට උපකාර කරන අපූරු පුණ්‍යායතනයක් වන Choose Love Ukraine වෙත සෘජුවම ප්‍රතිලාභ ලබා දෙන තවත් ReConnect වැඩසටහනක් පැවැත්වීමෙන් රටට උපකාර කිරීමට අපගේ කොටස කිරීමට අවශ්‍ය වේ.”

බීට්පෝට් ඉදිරිපත් කරයි

Next Post

7 වන සතිය: සතියේ කාන්තා ටෙනිස් ක්‍රීඩිකාවන්

Wed Mar 9 , 2022
අග්නිදිග සමුළුව 2022 කාන්තා ටෙනිස් වාරයේ 7 වන සතිය සඳහා සතියේ ක්‍රීඩිකාවන් ප්‍රකාශයට පත් කරයි.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.