Rauw Alejandro හොඳම ලතින් ඇල්බම ප්‍රස්ථාරයේ හතරවන හොඳම 10 ලකුණු ලබා ගත්තේ ‘ට්‍රැප් කේක්, වෙළුම. 2’

Rauw Alejandro ඔහුගේ සිව්වන ඉහළම 10 සාර්ථකත්වය උපයා ගනී දැන්වීම් පුවරුවගේ ඉහළම ලතින් ඇල්බම සටහන ලෙස ට්‍රැප් කේක්, වෙළුම. 2ඔහුගේ නවතම EP, මාර්තු 12 දිනැති ශ්‍රේණිගත කිරීම්වල අංක 6 හිදී ආරම්භ වේ.

MRC දත්ත වලට අනුව, මාර්තු 3 න් අවසන් වන සතිය තුළ එක්සත් ජනපදයේ උපයාගත් සමාන ඇල්බම ඒකක 7,000 ක් සමඟින් ඩුආර්ස්/සෝනි මියුසික් ලතින් හරහා පෙබරවාරි 25 නිකුත් කරන ලද ධාවන පථ නවයේ කට්ටලය.

Top Latin Albums chart එක සමාන ඇල්බම ඒකක වලින් මනින ලද බහු-මෙට්‍රික් පරිභෝජනය මත පදනම්ව එක්සත් ජනපදයේ සතියේ වඩාත්ම ජනප්‍රිය ලතින් ඇල්බම ශ්‍රේණිගත කරයි. ඒකකවලට ඇල්බම අලෙවිය, ට්‍රැක් සමාන ඇල්බම (TEA) සහ ප්‍රවාහයට සමාන ඇල්බම (SEA) ඇතුළත් වේ. සෑම ඒකකයක්ම ඇල්බමයකින් ගීත මගින් ජනනය කරන ලද එක් ඇල්බම අලෙවියක් හෝ ඇල්බමයකින් විකුණන ලද තනි ගීත 10ක් හෝ දැන්වීම්-සහාය දක්වන 3,750ක් හෝ ඉල්ලුම මත ගෙවූ/දායකත්ව 1,250කට සමාන වේ.

පිටතට ට්‍රැප් කේක්, වෙළුම. 2ගේ ආරම්භක එකතුව, SEA වෙතින් ලැබෙන ඒකක 6,000කට වඩා ටිකක්; එය සතියේ වඩාත්ම ප්‍රවාහය කරන ලද ලතින් ඇල්බමය බවට පත් කරයි, එහි ආරම්භක සතිය තුළ ඇල්බමයේ ගීත වලින් ඉල්ලුම මත වාදන මිලියන 8.61 ක් ඇත.

Future, Rvssian, Ty Dolla $ign සහ වෙනත් අයගේ සහයෝගීතාවයෙන් යුත් ද්විභාෂා කට්ටලය, Puerto Rican Act ඔහුගේ සිව්වන සෘජු ඉහළම 10, සියල්ල වසර තුනක කාලයක් තුළ ලබා දෙයි. එය සියලු ප්‍රභේද ගණනේ ඔහුගේ පළමු සහ එකම අංක 1 අනුගමනය කරයි: ප්රතිලෝම වශයෙන්එය 2021 ජුලි 10 දින සිට අඛණ්ඩව සති දෙකක් පැවතියේ අංක 1 හි ආරම්භ වූ අතර (දැනට එහි නවවන සතියේ අංක 3 හි පවතී).

වෙනත් තැනක, උගුල් කේක් සමගාමීව අංක 6 ට පැමිණේ ලතින් රිද්ම ඇල්බමඑහි ඔහුගේ සිව්වැනි සෘජු ඉහළම 10 ද.

වශයෙන් උගුල් කේක් පැමිණේ, EP හි දෙවන ගීතය වන “ග්‍රේසියස් පෝර් නාඩා” ද සර්ව මෙට්‍රික් මත ආරම්භ වේ උණුසුම් ලතින් ගීත ප්‍රස්ථාරය (ප්‍රවාහ, වාතය සහ ඩිජිටල් විකුණුම් මිශ්‍ර කරයි). ධාවන පථය අංක 39 න් ආරම්භ වන්නේ බොහෝ දුරට ප්‍රවාහ ක්‍රියාකාරකම්වල ප්‍රබලත්වය මත ය: එය මාර්තු 3 න් අවසන් වන සතිය තුළ ඉපැයූ ප්‍රවාහ මිලියන 1.73 ක් ජනනය කළේය.

Next Post

Tinashe JK Rowling ට පවසන්නේ තවත් ට්‍රාන්ස්ෆෝබික් ට්විටර් ස්පීල් එකකට වඩා 'වසන්න'

Wed Mar 9 , 2022
මෙම අවස්ථාවේදී, JK Rowling බොහෝ වතාවක් එකම කන්ද මත මිය ගොස් ඇත – නමුත් එයින් අදහස් නොවේ ටිනාෂේ එය ඉවසා සිටිය යුතුය. 29-හැවිරිදි R&B තරුව ජාත්‍යන්තර කාන්තා දිනයට නියමිත වේලාවට අඟහරුවාදා (මාර්තු 8) ට්විටර් හි Rowling ගේ නවතම transphobia-coded comments වසා දැමීමට ඉක්මන් විය. වැඩියෙන්ම අලෙවි වන හැරී පොටර් සංක්‍රාන්ති […]

සබැඳි පුවත්

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.