‘RuPaul’s Drag Race’ වාරය 14 කයිලි මිනොග්, ජෙනිෆර් ලෝපෙස් සහ තවත් අය සඳහා ප්‍රවාහ ප්‍රතිලාභ ලබා දෙයි

RuPaul’s Drag Race රසිකයන් ඔබේ ජීවිත මොහොත සඳහා හොඳ තොල් සමමුහුර්තකරණයකට ප්‍රිය කරයි, ප්‍රයෝග, හෙළිදරව් කිරීම්, පයින් ගැසීම සහ වාර 14 කට වැඩි කාලයක් අප අපේක්ෂා කළ ඉහළ මට්ටමේ රියැලිටි වැඩසටහන් නාට්‍ය වලින් පිරී ඇත. නමුත් මෙම අවස්ථාවන්ට සැබවින්ම ආදරය කළ යුතු තවත් කණ්ඩායමක් ඇත – ඔවුන්ගේ ගීත ඇතුළත් කලාකරුවන්.

වාරය 14 තුළ ඩ්‍රැග් රේස්MRC දත්ත වලට අනුව, එක් එක් කථාංගය අවසානයේ තොල් සමමුහුර්ත කිරීමක් ලෙස ඉදිරිපත් කර ඇති සෑම ගීතයක්ම කථාංගය විකාශනය වීමෙන් පසු සතිය තුළ ප්‍රවාහයේ ජයග්‍රහණ දැක ඇත.

මෙතෙක් ඉදිරිපත් කළ ගීත 9 අතුරින් විශාලතම ජයග්‍රාහකයා වාරය 14 වේ කයිලි මිනොග්“ගේ”මම එයට කැමතියි.” මිනොග්ගේ ඇල්බමයේ තුන්වන ගීතය ලෙස නිකුත් කරන ලදී ඩිස්කෝ 2020 ඔක්තෝබර් 23 වන දින, “I Love It” ලෙසින් ප්‍රදර්ශනය විය තොල් සමමුහුර්ත ගීතය සංදර්ශනයේ තුන්වන කථාංගයේ (2022 ජනවාරි 23 දින විකාශනය වූ), වාර්ෂික බෝල අභියෝගයේදී ඔවුන්ගේ අරගලයෙන් පසු මැඩි මෝර්ෆෝසිස් සහ ජූන් ජම්බලයා රැජින මුහුණ දුන් විට.

කථාංගයේ විකාශනයට පෙර ජනවාරි 20 න් අවසන් වූ ට්‍රැකින් සතියේ, MRC දත්ත වලට අනුව, “I Love It” මුළු ඉල්ලුම මත US ප්‍රවාහ 16,000ක් උපයා ගත්තේය. කෙසේ වෙතත්, කථාංගය විකාශය වීමෙන් පසු ජනවාරි 27 දිනැති සතියේ, ගීතය එක්සත් ජනපද ප්‍රවාහ 123,000ක් උපයා ගත් අතර එය පෙර සතියට වඩා 671% කින් වැඩි විය.

14 වැනි වාරයේ වෙනත් කිසිදු ගීතයක් මිනොග්ගේ තරම් විශාල ප්‍රබෝධයක් නොතිබුණද, සමහර ගීත මාලාවේ ඔවුන්ගේ පෙනුමෙන් පසු නිහතමානී පිම්මක් දක්නට ලැබුණි. උදාහරණ වශයෙන්, ජෙනිෆර් ලෝපේස්“ගේ”සෙල්ලම් කරන්න” ජනවාරි 28 වන දින වාරයේ සිව්වන කථාංගයේ දර්ශනය වීමෙන් පසුව එක්සත් ජනපද ප්‍රවාහයන් තුළ 186% සුරක්ෂිත කර ඇත, පෙබරවාරි 3 න් අවසන් වන සතිය තුළ ප්‍රවාහ 143,000 ක් උපයා ඇත (පෙර සතියේ 50,000 ට සාපේක්ෂව). මේ අතර, බියොන්සේ“ගේ”සුගා මාමා” පෙබරවාරි 11 වන දින 6 වන කථාංගයේ භාවිතා කිරීමෙන් පසු 111% කින් ඉහළ ගොස් ඇති අතර, US ප්‍රවාහ 77,000 ක් (පෙර සතියට 33,000 ට සාපේක්ෂව).

ප්‍රවාහ අංකවල ජයග්‍රහණ ද වාරයේ රසිකයින්ගේ ප්‍රියතම තොල් සමමුහුර්ත කාර්ය සාධනය සමඟ අනිවාර්යයෙන්ම සහසම්බන්ධ නොවේ. උදාහරණයක් ලෙස, ජෝර්ජියස් සහ ඔරියන් ස්ටෝරි අතර තොල් සමමුහුර්ත කිරීම Ava Max ගේ “My Head & My Heart” වෙත රසිකයින්ගේ වැඩි අවධානයක් නිසැකවම ලැබී ඇත (තොල් සමමුහුර්ත කිරීමේ ක්ලිප් එක නරඹා ඇත. YouTube හි 680,000 වාරයක්), ගීතය ප්‍රවාහ වලින් 11%ක් පමණක් ලබා ගත් අතර, ලුහුබැඳීමේ සතියට පෙර ප්‍රවාහ මිලියන 1.3 සිට, පසුව ලුහුබැඳීමේ සතියේදී ප්‍රවාහ මිලියන 1.4 දක්වා ඉහළ ගියේය.

මෙය පළමු අවස්ථාව නොවේ ඩ්‍රැග් රේස් ප්‍රදර්ශනයේ ඉදිරිපත් කරන ලද ගීත සඳහා දැවැන්ත ගැටීම්වලට තුඩු දී ඇත. 2021 දී, ක්‍රිස්ටල් වෝටර්ස්ගේ නර්තන සම්භාව්‍ය “100% Pure Love” වෙත ඩෙනාලි රැජින සහ කහමෝරා හෝල් අතර තොල් සමමුහුර්ත කිරීම ගීතයට හේතු විය. නව බාගැනීම් 1,000ක් විකුණමින්. එහි විකුණුම් 705% කින් ඉහළ නංවමින්, “100% පිවිතුරු ආදරය” අංක 9 දක්වා ඉහළ ගියේය. දැන්වීම් පුවරු නැටුම්/ඉලෙක්ට්‍රොනික ඩිජිටල් ගීත විකුණුම් ප්‍රස්ථාරය, වෝටර්ස් සඳහා වෘත්තීය ජීවිතයට ප්‍රථම.

RuPaul’s Drag Race VH1 හි සිකුරාදා රාත්‍රී 8 ට ET විකාශය වේ.

Next Post

හෙට විදුලි කප්පාදු කාලසටහන

Wed Mar 9 , 2022
හෙට (මාර්තු 10) විදුලිය විසන්ධි කිරීම සඳහා ලංකා විදුලිබල මණ්ඩලයේ (CEB) ඉල්ලීම අනුමත කළ බව ශ්‍රී ලංකා මහජන උපයෝගිතා කොමිෂන් සභාව (PUCSL) පවසයි. තව..

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.