Sia පවසන්නේ ඇය ජනප්‍රිය Snoop Dogg-අනුබද්ධ NFT Twitter ගිණුම පිටුපස සිටින බවයි

සියා උද්යෝගිමත් NFT එකතුකරන්නෙකු ලෙස එළියට පැමිණ ඇත.

අඟහරුවාදා (මාර්තු 8), ගායිකාව-ගීත රචිකාව හෙළි කළේ ඇය එන්එෆ්ටී ට්විටර් හසුරුව පිටුපස සිටින බවයි @BiancaMedici69වෙළඳාම් කරන සහ සාකච්ඡා කරන NFTs අනුගාමිකයින් 13,000කට අධික සංඛ්‍යාවක් සමඟ. ගිණුම් හිමිකරු දින කිහිපයක් තිස්සේ ඔවුන්ගේ අනන්‍යතාවය උසුළු විසුළු කරමින් සඳුදා ට්වීට් කරමින්, “පසුගිය වසරේ වෙනත් කලාකරුවන් සහ හේතූන් සඳහා සහයෝගය දක්වමින් NFT නිහඬව එකතු කිරීම සතුටක්. සහ ඔහ්, රහසිගත මෙඩිසි කෙනෙක් වීම මොනතරම් විනෝදයක්ද? නමුත් මම හිතන්නේ මම ‘ප්‍රසිද්ධියට’ ගියොත් මේ කලාකරුවන් සහ හේතූන් කෙරෙහි වැඩි අවධානයක් යොමු කළ හැකියි. එබැවින් අඟහරුවාදා සවස 2 ට PT, මම ඩොක්ස් කර මගේ සැබෑ අනන්‍යතාවය හෙළි කරමි.

සියා අඟහරුවාදා සිය නිල ගිණුමෙන් ට්විටර් පණිවුඩයක් සමඟ ඇයගේ සම්බන්ධය හෙළි කළේ “මම @BiancaMedici69” යනුවෙනි.

භාෂාව රැප් ගායකයාගේ ප්‍රතිරාවය කළේය Snoop Doggගේ තමන්ගේම හෙළිදරව් කිරීම ඔහු NFT Twitter ගිණුමේ හිමිකරු බව පසුගිය සැප්තැම්බර් මාසයේදීය @CozomoMedici, “@cozomomedici ගේ මිණිබිරිය” යනුවෙන් සඳහන් වන @BiancaMedici69ගේ පැතිකඩ විස්තරයේ ටැග් කර ඇත්තේ කවුරුන්ද යන්නයි. මාර්තු 1 වෙනිදා, @CozomoMedici හසුරුව යටතේ Snoop Dogg – @BiancaMedici69 සමඟ ඔහුගේ සම්බන්ධය ද සටහන් කළේය. ට්වීට් කරනවා රුසියාව විසින් යුක්රේනය ආක්‍රමණය කිරීමත් සමඟ ඔවුන් දෙදෙනා “නැගී එන සහ යුක්‍රේන කලාකරුවන්ට සහයෝගය දැක්වීම සඳහා ETH 35.58ක් වියදම් කර ඇති” බව.

අඟහරුවාදා @BiancaMedici69 ගේ ගිණුමට පළ කරන ලද ට්වීට් එකක, Sia ලියා ඇත්තේ ඇය Ethereum සම-නිර්මාතෘගේ රසිකයෙක් වූ බවයි. විටලික් බුටරින්, නමුත් ඒ “පුංචි පැටවුන්ගේ උපත, පූස් පැටවුන්ගේ උපත සහ පසුව ඇති වූ කලා රැල්ල දකින තුරු මම සැබවින්ම ආදරය කළෙමි. මම අදහස් කළේ හාවා සිදුරෙන් පහළට, සම්පූර්ණ පරිහානිය, බහු මුදල් පසුම්බි, jpeg ඇබ්බැහි, ආකාරයේ ආදරයක්.

“මම කලාකරුවෙකු වන අතර මිනිසුන්ට තමන් තුළ සිටින අය කවුරුන්ද යන්න ප්‍රකාශ කිරීමට ඉඩ සලසන ඕනෑම මාධ්‍යයක් අගය කරමි,” සියා තවදුරටත් පැවසීය. “මෙම පරිසර පද්ධතියට සහයෝගය දැක්වීමට, ප්‍රභේදය ඉදිරියට ගෙන යාමට උපකාර වන දේවල් බෙදා ගැනීමට සහ නිර්මාණය කිරීමට ඔබ මට ඉඩ දෙනු ඇතැයි මම බලාපොරොත්තු වෙමි,” ඇයගේම නමින් අත්සන් කිරීමට පෙර.

@BiancaMedici69 Twitter ගිණුම ජනවාරි මාසයේදී ආරම්භ කරන ලද අතර එය 400 වතාවක් පමණ ට්වීට් කර ඇත. ගිණුම දැනට අයිතියි NFTs 560කට වඩා OpenSea වේදිකාවේ.

@BiancaMedici69 සමඟ Sia ගේ සම්බන්ධය නව තොරතුරු වුවද, ඇය මීට පෙර NFT/ කෙරෙහි ඇයගේ උනන්දුව හෙළි කර ඇත.වෙබ්3 අවකාශය. දෙසැම්බර් මාසයේදී ගායිකාව ඇයව එළිදැක්වීය පළමු නිල NFT එකතුව OpenSea හි cryptocurrency හුවමාරු FTX සමඟ හවුල්කාරිත්වයෙන්. නිවේදනය සමඟ වීඩියෝ පටයක, Sia ඇය Web3 හි “ඉතාම Siaverse” නිර්මාණය කරන බව පැවසුවාය, එමඟින් ඇයගේ අනුගාමිකයින්ට ව්‍යාපෘති සහ ඇය නිකුත් කරන ගීත පවා ඡන්දය දීමට ඉඩ සලසයි.

Sia සඳහා නියෝජිතයෙකු වහාම ප්‍රතිචාර දැක්වූයේ නැත දැන්වීම් පුවරුවඅදහස් දැක්වීම සඳහා ඉල්ලීම.

Next Post

ලේඩි වොල්ස් ඔස්ටින් පී පාලනය කිරීමට පාගමනක් සමඟ අවසන් වේ

Wed Mar 9 , 2022
අංක 18 ටෙනසි ​​ගවර්නර්ස් කණ්ඩායම ඉනිම් පහකදී ලකුණු 9-1ක් ලෙස පෙරමුණ ගෙන තරග හතක හෝම්ස්ටෑන්ඩ් අපරාජිතව අවසන් කරයි.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.