SixTONES ජපාන Hot 100 හි ‘Kyomei’ සමඟින් හයවන අංක 1 ලකුණු ලබා ගනී

SixTONESහයවන ගීතය “Kyomei” අංක 1 බවට පත් විය Billboard Japan Hot 100මාර්තු 9 දිනැති, Aimer ගේ සති හතක වාර ගණනට තිත තබමින් ඉහලින්ම සිටී.

සාමාජිකයින් හය දෙනෙකුගෙන් යුත් ජොනීගේ පිරිමි කණ්ඩායම මෙම ධාවන පථය සමඟින් එහි හයවන අංක 1 ලබා ගනී, එය දැනට පවතින සජීවිකරණ මාලාවේ ආරම්භකයා වේ. යෂාහිමේ: කුමරිය අර්ධ-භූතයා වාරය 2. “Kyomei” මෙට්‍රික් පාලනය කිරීම සඳහා එහි පළමු සතිය තුළ පිටපත් 402,093 විකුණා ඇත (එහි පෙර ගීතය වන “මස්කාරා” ට වඩා පිටපත් 100,000 ක් පමණ අඩු වුවද), බැලීම් සහ ගුවන් විදුලි විකාශනය සඳහා අංක 1 හි ද පැමිණ ඇත. ට්‍රැක් එක ට්විටර් (අංක 4) හි ද හොඳින් ක්‍රියාත්මක වූ අතර වීඩියෝ නැරඹීම සඳහා අංක 53 ට පැමිණ ඇත, එබැවින් ප්‍රස්ථාරයේ ක්‍රමවේදයේ (විකුණුම් සහ බැලීම්) භෞතික ප්‍රමිතික දෙක මෙම සතියේ අංක 1 ස්ථානයට පත් කළේය.

දැනට විකාශය වන ජනප්‍රිය Fuji TV නාට්‍ය මාලාවේ තේමාව වන “Chameleon” සමඟින් King Gnu අංක 2 ස්ථානයට පැමිණෙයි. ගීතය බාගැනීම් (ඒකක 54,951) සහ ප්‍රවාහය (සතිපතා ප්‍රවාහ 9,750,428) පාලනය කළ අතර, ගුවන්විදුලිය සඳහා අංක 2 සහ ට්විටර් සඳහන සඳහා අංක 26 ද පැමිණේ. මෙම ගීතය Aimer ගේ හිටපු අංක 1 හිට් වූ “Zankyosanka” අභිබවා ගිය නමුත් SixTONES හි “Kyomei” ජය ගැනීමට ප්‍රමාණවත් ලකුණු එකතු කිරීමට නොහැකි විය.

Aimer’s “Zankyosanka” පසුගිය සතියේ Gen Hoshino ගේ “Koi” සමඟ අඛන්ඩව සති අංක 1 (හත) ස්ථානයට පත් වූ අතර ඔහුගේ මුළු සති එකොළහෙහි උපරිම ස්ථානයේ සිටි වාර්තාව අවසන් කරමින් සිටියේය. කෙසේ වෙතත්, මෙම සතියේ, ගීතය ප්‍රවාහයේ සංඛ්‍යා සහ බාගැනීම් මන්දගාමී වීමේ ලකුණු පෙන්වමින් අංක 3 දක්වා ලිස්සා යයි: ප්‍රවාහය ප්‍රවාහ 9,481,838 සිට 8,659,291 දක්වා සහ බාගැනීම් ඒකක 15,499 සිට 11,712 දක්වා වැඩි විය. “Zankyosanka” ප්‍රධාන වශයෙන් බලගන්වන්නේ මෙම ප්‍රමිතික දෙකෙන් වන අතර, එම ප්‍රමාණයේ මුදුනේ තවත් සති දෙකක් ලොග් වීමට ප්‍රමාණවත් වේගයක් නැවත ලබා ගත හැකිද යන්න ජපානය Hoshino ගේ වාර්තාගත මුළු සති අංක 1 ට ළඟා වීමට Hot 100 ඉදිරි සතිවලදී නැරඹීමට යමක් වේ.

BEYOOOOONDS හි තුන්වන ගීතය වන “Eiyuu – Waratte Chopin Senpai -” එහි පෙර ගීතය වන “Gekikara LOVE” (පිටපත් 54,835) ට වඩා බෙහෙවින් හොඳින් ක්‍රියා කරමින් පිටපත් 98,802ක් අලෙවි කර අලෙවිය සඳහා අංක 2 ස්ථානයට පත්විය. ආයුබෝවන්! ව්‍යාපෘති ගැහැණු කණ්ඩායම මේ සතියේ Japan Hot 100 හි අංක 4 ස්ථානයේ දණ නමා, පෙර ධාවන පථය සමඟ අංක 9 හි එහිම වාර්තාගත උච්චතම ස්ථානය බිඳ දමමින්, එහි ප්‍රධාන රසික පිරිසේ ස්ථාවර වර්ධනයක් පෙන්නුම් කරයි.

එම බිල්බෝඩ් ජපානය Hot 100 භෞතික සහ ඩිජිටල් විකුණුම්, ශ්‍රව්‍ය ප්‍රවාහ, ගුවන්විදුලි විකාශනය, Twitter සඳහන් කිරීම්, YouTube සහ GYAO ඒකාබද්ධ කරයි! වීඩියෝ දසුන්, Gracenote බැලීම් සහ කැරෝකී දත්ත.

සම්පූර්ණ Billboard Japan Hot 100 ප්‍රස්ථාරය බලන්න, සතියේ සිට ගණනය කරන්න පෙබරවාරි 28 සිට මාර්තු 6 දක්වා, මෙතන.

Next Post

වත්මන් J-Pop ප්‍රධාන ධාරාවට ජපානයේ ඔන්ලයින් Vocaloid දර්ශනයේ බලපෑම, පැහැදිලි කර ඇත

Thu Mar 10 , 2022
2007 දී පෙරළිකාර ගායන හඬ සංස්ලේෂක මෘදුකාංගයක් වන Hatsune Miku නිකුත් කිරීමෙන් වසර 15 කට පසු, Vocaloid වත්මන් J-pop භූ දර්ශනයේ අත්‍යවශ්‍ය අංගයක් බවට පත්ව ඇත. Vocaloid මෘදුකාංගයෙන් සාදන ලද ගීත නිෂ්පාදනය කිරීම සහ බෙදාගැනීම මගින් සංගීත දිවිය ආරම්භ කළ බොහෝ කලාකරුවන් – “Vocalo” දැන් J-pop උප ප්‍රභේදයක් වන අතර […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.