අද කොවිඩ් එන්නත් ලබාදෙන ස්ථාන මෙන්න

එන්නත් නොගත් අයට දැනුම් දීමක්

කොවිඩ්-19 බලපෑම ලබා ගැනීම සඳහා රජය විසින් ගෙන යන එන්නත්කරණය කිරීමේ වැඩසටහනට අනුව අද (10) දිනයේ ද ස්ථාන කිහිපයකම එම වැඩසටහන් ක්‍රියාත්මක වේ.

එහි සෞඛ්‍ය‍ය අංශවල උපදෙස් මත එම වැඩසටහන් සිදුකෙරේනු ඇත.

The post අද කොවිඩ් එන්නත් ලබාදෙන ස්ථාන මෙන්න appeared first on Aruna.

Next Post

යුක්රේනයේ 'සෙලර් වයලීන වාදකයා' බෝම්බ හෙලීම මධ්‍යයේ වාදනය කරයි

Thu Mar 10 , 2022
යුක්රේනයේ “සෙලර් වයලීන වාදකයා” ලෙස නම් කර ඇති සංගීත ian යෙකු විසින් වාදනය කරන ලද වයලීනයක මෘදු තාලයක් වටලනු ලැබූ යුක්‍රේන නගරයක් වන Kharkiv හි මහල් ගොඩනැගිල්ලක අඳුරු බිම් මහලේ නවාතැන් ගත් දරුවෙකු සඳහා වන ගායනයකි. Vera Lytovchenko බිම් මහලේ බෝම්බ නවාතැනේ වාදනය කරන ප්‍රසංග වයලීන වාදකයාගේ පින්තූර සමාජ මාධ්‍ය […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.