‘‘අපි පෙන්නුවේ පොඩි දෙයක් පමණයි‘‘

සමග ජන බලවේග කාර්යාලය අසලට පැමිණ පෙන්නුවේ පොඩි දෙයක් පමණක් බව ආණ්ඩු පක්ෂයේ ප්‍රධාන සංවිධායක අමාත්‍ය ජොන්ස්ටන් ප්‍රනාන්දු මහතා පාර්ලිමේන්තුවේදී පැවසීය.

Next Post

රුසියානු ආක්‍රමණයේ වින්දිතයින්ට උපකාර කිරීම සඳහා CISAC යුක්රේන අරමුදල දියත් කරයි

Thu Mar 10 , 2022
CISAC, කතෘ සංගම්වල ගෝලීය සම්මේලනය, යුක්රේනයේ යුද්ධයෙන් විපතට පත් වූවන්ට උපකාර කිරීම සඳහා නව අරමුදලක් දියත් කරයි. රටින් පලා ගිය නිර්මාණකරුවන්ට සහ සරණාගතයින්ට සහය වන “යුක්රේනය සඳහා නිර්මාණකරුවන්” ලෙස සමාජය හඳුන්වන පුළුල් මුලපිරීමක පළමු පියවර මෙයයි. CISAC පරිත්‍යාග භාර ගනිමින් සිටින අතර, එකතු කරන මුදල් ප්‍රථමයෙන් සහ ප්‍රධාන වශයෙන්, යුක්‍රේනයේ […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.