අබන් ගගේ නාන්න ගිය 4 ක් ගසාගෙන ගිහින් : තිදෙනෙක් දිවි බේරාගනී

මාතලේ මහවෙල් පොලිස් බල ප්‍ර දේශයට අයත් අඹන් ගග හරහා ඉදිව ඇති ප්‍රධාන පාලම ආසන්නයෙන් දිය නෑමට ගිය තැනැත්තියන් සිවි දෙනෙකුගෙන් තිදෙනෙක් දිවි බේරාගෙන එක් තැනැත්තියක අතුරුදන් වී ඇතැයි මහවෙල පොලිසිය කියයි.

Next Post

Cardi B මාස 6ක් වයසැති පුතුගේ කුඩා, කුඩා දසුනක් ලබා දෙයි: 'ඔබට ලැබෙන්නේ එපමණයි'

Thu Mar 10 , 2022
කාඩි බී ඇයගේ පෞද්ගලිකත්වය ආක්‍රමණය කිරීමට ඔබට ඉඩ නොදෙයි. ඇගේ දෙවන දරුවා බිහි කළ රැප් ගායකයා මිගෝස් රැප් ගායකයෙක් ඕෆ්සෙට් මාස හයකට පෙර, මේ දක්වා පිරිමි ළමයාගේ නම හෙළි කර නැත. තවද, අඟහරුවාදා (මාර්තු 8) වන තෙක්, ඇය අපට ඔහුගේ මුහුණ දෙස බැලීමක්වත් ලබා දුන්නේ නැත. ඉතින්, කුඩා මිනිසාගේ දත් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.