ඉන්ධන හිඟයට විරෝධය පා ත්‍රීරෝදරථ තල්ලු කරති

ඉන්ධන හා විදුලිය අර්බුදයට හැකි ඉක්මනින් විසඳුමක් ලබාදෙන ලෙසට රජයට බලකරමින් මහරගම වෘත්තීය ත්‍රීරෝදරථ සංගමය මහරගම නගරයේදී අද(10) පෙරවරුවේ විරෝධතාවයක් පැවැත්විය.

Next Post

කොවිඩ් වෛරසයේ අලුත්ම ප්‍රභේදයක් සොයාගනී

Thu Mar 10 , 2022
නව කොවිඩ් 17 දෙනෙකුට ආසාදනය වෙයි ලොව මෙතෙක් හදගත් කොවිඩ් චිත්‍රපට අතරින් බියකරුම කොවිඩ් ප්‍රසංගය පිළිබඳ ප්‍රවීණයන් දෙදෙනෙකු පිළිබඳව විදෙස් මාධ්‍ය වාර්තා කර ඇත. එම් කොවිඩ් ඩ්‍රයිස දෙකෙහි ජාන මුසුවී නැවත දෙමුහුම් ප්‍රතිඵලයක් ඇතිවී ඇති බවට පර්යේෂකයින් පෙන්වා දෙයි. පර්යේෂකයින් ඔහු හඳුන්වා ඇත්තේ “ඩෙල්ටැක්‍රෝන්” යනුවෙනි. ඩෙල්ටැක්‍රොන් ආසාදිතයින් 17 දෙනෙකු මේ […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.