එක්සත් ජනපද ඩොලරයක විකුණුම් අගය රු. බැංකු කිහිපයක 260යි

ප්‍රමුඛ පෙළේ පෞද්ගලික වාණිජ බැංකු කිහිපයක් අද එක්සත් ජනපද ඩොලරයක විකුණුම් අගය රු. 260 ක් සහ ගැනුම් මිල රු. 250 USD සඳහා, මහ බැංකුව විසින් මුදල් පාවෙන තීරණයෙන් පසුව. තව..

Next Post

‘මන්ත්‍රී ප්‍රමිත ගෙන් සැර ප්‍රකාශයක්‘

Thu Mar 10 , 2022
පාර්ලිමේන්තු සංකීර්ණයේ විදුලි බුබුළු , විදුලි සෝපාන සහ වායු සමීකරණ යන්ත්‍ර කිසිම සීමාවකින් තොරව ක්‍රියාත්මක වන බවත් විදුලිය අරපිරිමැස්මෙන් පාවිච්චි කරන්නැයි ජනතාවගෙන් ඉල්ලීමට පෙර පාර්ලිමේන්තුව ඒ සම්බන්ධයෙන් රටට ආදර්ශයක් දිය යුතු බවත් මාතලේ දිස්ත්‍රික් මන්ත්‍රී ප්‍රමිත බණ්ඩාර තෙන්නකෝන් මහතා පාර්ලිමේන්තුවේදී අද (10) පැවසීය.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.