දකුණු කොරියාවට අලුත් ජනපතිවරයෙක්

දකුණු කොරියානු ජනාධිපතිවරණය පැවැත්වුණු අතර විපක්ෂ දේශපාලන කණ්ඩායම ලෙස සැලකුණු කොන්වර්ටිව් පක්ෂයට නායකත්වය දෙමින් ජනාධිපතිවරණයට ඉදිරිපත් වූ යූන් සුක් යියොල් එයින් ජයග්‍රහණය කළේය.

Next Post

මෙන්න ලිල් ඩර්ක්ගේ 'අහ්හ් හා' ගීතයේ පද රචනය

Thu Mar 10 , 2022
ලිල් ඩර්ක්ප්‍රධාන සහයෝගිතාකරුවෙකු, ඔහුගේ 2022 තනි තනිව “Ahhh Ha” සඳහා ඔහුගේ ඉදිරි ඇල්බමයේ පෙනී සිටීමට නියමිතව, ඔහු විසින්ම දීප්තිමත් වේ. 7220. මෙම ගීතය ප්‍රතිචාර ගීතයක් ලෙස ක්‍රියා කරයි, යංග්බෝයි නෙවර් බ්‍රෝක් අගේන් වෙත අධ්‍යක්ෂණය කරන ලද ප්‍රත්‍යක්ෂ දර්ශන සහ උපමා විකාශන කිහිපයක්, නමුත් හකුරු කොක්කක් සහ නිදහසේ ගලා යන තීරු […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.