ධීවරයින් 5 දෙනෙකු සමඟ ශ්‍රී ලාංකික බෝට්ටුවක් ඉන්දීය වෙරළාරක්ෂක බලකායේ අත්අඩංගුවට

ඉන්දීය මුහුදු සීමාවේ මසුන් ඇල්ලූ බව කියන ධීවරයින් පස් දෙනෙකු සමඟ ශ්‍රී ලාංකික ධීවර යාත්‍රාවක් ඉන්දීය වෙරළාරක්ෂක බලකාය විසින් අත්අඩංගුවට ගෙන තිබෙනවා. තව..

Next Post

Spotify රුසියාවේ වාරික ගිණුම් අත්හිටුවයි

Thu Mar 10 , 2022
රුසියාවේ යුක්රේනය ආක්‍රමණය කිරීමෙන් පසු Spotify එහි වාරික ගිණුම් අත්හිටුවා ඇති බව සමාගමේ විධායකයෙකු බදාදා (මාර්තු 9) පැවසීය. පෝල් වොගල්ප්‍රවාහ වේදිකාවේ CFO, වසා දැමීම හේතුවෙන් 2022 පළමු කාර්තුවේදී ගෙවන ගනුදෙනුකරුවන්ට මිලියන 1.5 ක පමණ පාඩුවක් සිදුවනු ඇතැයි පැවසීය. විවිධත්වය වාර්තා කර ඇත. එය සමාගම සඳහා ද්රව්යමය වනු ඇතැයි අපේක්ෂා නොකෙරේ: […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.