බෙහෙත් මිල වැඩි කරන්න අවසර

ඩොලරයේ අගයට සමානුපාතිකව ඖෂධ මිල සාධාරණ ලෙස ඉහළ දැමීමට අවසර දුන් බව ඖෂධ නිෂ්පාදන සැපයුම් හා නියාමන රාජ්‍ය අමාත්‍ය මහාචාර්ය චන්න ජයසුමන මහතා පැවැසීය.

Next Post

සෝනි සංගීතය යුක්රේන ආක්‍රමණය හේතුවෙන් රුසියාවේ මෙහෙයුම් අත්හිටුවයි

Thu Mar 10 , 2022
සෝනි මියුසික් ගෲප් යුක්රේනය ආක්‍රමණය කිරීමෙන් පසු රුසියාවෙන් ඉවත් වන ගෝලීය සංගීත සමාගම් ලැයිස්තුවට එකතු වී ඇත. “Sony Music Group යුක්රේනයේ සාමය සහ ප්‍රචණ්ඩත්වය අවසන් කරන ලෙස ඉල්ලා සිටී,” සමාගම බ්‍රහස්පතින්දා ප්‍රකාශයක් නිකුත් කරමින් කියා සිටියේය. “අපි රුසියාවේ මෙහෙයුම් අත්හිටුවා ඇති අතර අවශ්‍යතා ඇති වින්දිතයින්ට උපකාර කිරීම සඳහා ගෝලීය මානුෂීය […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.