‘මන්ත්‍රී ප්‍රමිත ගෙන් සැර ප්‍රකාශයක්‘

පාර්ලිමේන්තු සංකීර්ණයේ විදුලි බුබුළු , විදුලි සෝපාන සහ වායු සමීකරණ යන්ත්‍ර කිසිම සීමාවකින් තොරව ක්‍රියාත්මක වන බවත් විදුලිය අරපිරිමැස්මෙන් පාවිච්චි කරන්නැයි ජනතාවගෙන් ඉල්ලීමට පෙර පාර්ලිමේන්තුව ඒ සම්බන්ධයෙන් රටට ආදර්ශයක් දිය යුතු බවත් මාතලේ දිස්ත්‍රික් මන්ත්‍රී ප්‍රමිත බණ්ඩාර තෙන්නකෝන් මහතා පාර්ලිමේන්තුවේදී අද (10) පැවසීය.

Next Post

"කුරුඳු වැසි වනාන්තර ප්‍රතිසංස්කරණ ව්‍යාපෘතිය" දියත් කෙරේ

Thu Mar 10 , 2022
Cinnamon Hotels & Resorts විසින්, විනාශයට පත් වූ අක්කර 50ක ඉඩමක් ප්‍රතිසංස්කරණය කිරීම සඳහා රුක් රකගන්නාෝ (ශ්‍රී ලංකා ගස් සංගමය), ශ්‍රී ලංකා වන සංරක්ෂණ දෙපාර්තමේන්තුව සහ ජෝන් කීල්ස් පදනම සමඟ එක්ව එහි නවතම තිරසාර වැඩසටහන වන “Cinnamon Rain Forest Restoration Project” සාඩම්බරයෙන් දියත් කරන ලදී. වසර තුනක කාලයකට පසුව ස්වභාවධර්මය […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.