මැෂින් ගන් කෙලී සහ මේගන් ෆොක්ස් වාසස්ථාන බළලාට වඩා පිරිසිදු පූස් පැටියෙකු තෝරා ගැනීම සඳහා PETA විසින් පුපුරවා හරින ලදී

සති දෙකකට අඩු කාලයකට පසුව මැෂින් තුවක්කු කෙලී හා මේගන් ෆොක්ස් විස්කි නමින් ඔවුන්ගේ නව බෙංගාල පූස් පැටවා ලොවට හඳුන්වා දුන් අතර, PETA නිර්මාණකරුවන්ගේ සුරතල් සතුන්ට එරෙහිව ස්ථාවරයක් ගනී.

සත්ව හිමිකම් සංවිධානය මේ සතියේ හෙළි කළේ ඔවුන් බව ය කපරාරු කළ පෝස්ටර් කැලිෆෝනියාවේ බටහිර හොලිවුඩය පුරා, “මේගන් ෆොක්ස් සහ මැෂින් ගන් කෙලී: ඇයි ඔබ මට වෛර කරන්නේ?” යන ශීර්ෂ පාඨය සහිත කූඩුවක සිටින බළලෙකු නිරූපණය කරයි.

පෝස්ටර් පිළිබඳව මාධ්‍ය නිවේදනයක් නිකුත් කරමින්, PETA කීර්තිමත් සබඳතා කළමනාකරු Matt Kilbourne යුවළට ලිපියක් ලිවීය: “සුභ පැතුම් නිවුන් ගිනිදැල් සහ එකම ආත්මයේ අර්ධ දෙකක නියැලීම මත. නමුත් ඇත්ත වශයෙන්ම, LA හි සත්ව නවාතැන් වල සිටින දස දහස් ගණනින් සිටින නිවාස නැති බළලුන් ආත්මයෙන් අඩක්වත් පිරිසිදු අභිජනනයකට මිලදී ගැනීමට පෙර සලකා බැලුවේ නැද්ද? විස්කි විෂබීජහරණය කිරීමට අමතරව, ඔබ නැවත ඔබේ පවුලට එකතු කිරීමට තීරණය කරන්නේ නම්, LA හි එක් නවාතැනකින් ඔහු වෙනුවෙන් මිතුරෙකු ලබා ගන්නා ලෙස අපට කරුණාකර ඉල්ලා සිටිය හැකිද, එවිට ඔබට අධික ජනගහන ප්‍රශ්නය උග්‍ර කරනවාට වඩා එය ලිහිල් කිරීමට උදව් කළ හැකිද?

PETA ට අනුව, 2021 දී බළලුන් 15,850 කට වැඩි ප්‍රමාණයක් LA නගර නිවාසවලට ඇතුළු වූ අතර ඔවුන්ගෙන් අඩකට වඩා පූස් පැටවුන් විය. එක්සත් ජනපදයේ, බළලුන් සහ බල්ලන් මිලියන 70 ක් පමණ ඕනෑම වේලාවක නිවාස නොමැතිව සිටින අතර, ඔවුන්ගෙන් 10% ක් නවාතැන් වල අවසන් වේ.

දැන්වීම් පුවරුව PETA පෝස්ටර් ගැන අදහස් දැක්වීම සඳහා Machine Gun Kelly ගේ නියෝජිතයන් වෙත ළඟා වී ඇති අතර පුවත්පත් වේලාවේදී එය අසා තිබුණේ නැත.

පෙබරවාරි 28 වෙනිදා MGK විසින් මෙම යුවළගේ නව බළල් මිතුරාගේ ඡායාරූප පෙළක් “කල්ලියට විස්කි සාදරයෙන් පිළිගනිමු” යනුවෙන් සිරස්තල දැක්වීය. පූස් පැටියා බළල් ගසක ලැගගෙන ජෝඩු සමඟ පවුලේ ඡායාරූපයකට පෙනී සිටින අයුරු සහ ගායකයාගේ අතින් පූස් පැටියා සෙල්ලම් කරන වීඩියෝවක් එම පෝස්ටුවට ඇතුළත් විය.

මෙගන් ෆොක්ස්, මැෂින් ගන් කෙලී, පෙටා

Megan Fox සහ Machine Gun Kelly Adoption Street Art Blitz

 

Next Post

අයි.එස් ත්‍රස්ත සංවිධානයට නව නායකයෙක්

Thu Mar 10 , 2022
අබු අල් හසාන් අල් හෂීමි අල් කුරේෂී තම නව නායකයා (කලීෆා) ලෙස කටයුතු කරන බව අයි.එස්. හෙවත් ඉස්ලාමික් ස්ටේට් ත්‍රස්ත සංවිධානය පවසයි.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.