රුසියානු පැමිණීම අඩුවීමත් සමඟ සංචාරක ව්‍යාපාරය අඩාල වනු ඇතැයි ශ්‍රී ලංකාව අපේක්ෂා කරයි

ජාතික සංචාරක සංවර්ධන අධිකාරියේ වාර්තාවකට අනුව යුක්රේනයේ යුද්ධය හේතුවෙන් ශ්‍රී ලංකාව සංචාරකයින්ගේ ප්‍රමුඛතම මූලාශ්‍රය වන රුසියාවෙන් පැමිණෙන අමුත්තන්ගේ අඩුවීමක් අපේක්ෂා කරන බව ශ්‍රී ලංකාව පැවසීය. තව..

Next Post

Kanye West දෙවන 'Eazy' වීඩියෝවෙන් නැවතත් Pete Davidson හට පහර දෙයි

Thu Mar 10 , 2022
Kanye West එරෙහිව ඔහුගේ diatribe එක දිගටම කරගෙන යයි පීට් ඩේවිඩ්සන් ඔහුගේ දෙවන සංගීත වීඩියෝවක ක්රීඩාව සහයෝගීතාව, “පහසු” බදාදා (මාර්තු 9) හෙළන ලද ක්ලිප් එකේ දැක්වෙන්නේ ඩේවිඩ්සන්ගේ නොපැහැදිලි මුහුණ සහිත තවත් රූපයකට පහර දෙන මැටි රූපයක් සහ “ස්කේට්” යනුවෙන් කියවෙන ස්ෙවට් ෂර්ට් එකක් වන අතර එය ඔබ ඔහුගේ ඉන්ස්ටග්‍රෑම් ටිරාඩ්ස් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.