ලොව වටා නව: Labrinth & Zendaya ‘Euphoria’ අවසන් තරඟයෙන් පසු ගෝලීය ප්‍රස්ථාරවලට පිවිසේ

HBO වලින් පසුව Euphoria එහි වාර 2 අවසන් මහා තරඟය පෙබරවාරි 27 ඉරිදා විකාශනය කරන ලදී, සංගීත විශේෂාංගය සහ ඒ සඳහා ලියා ඇති, ප්‍රසංගය අඛණ්ඩව පැතිර යයි දැන්වීම් පුවරුවගේ ගෝලීය සමීක්ෂණ.

“මට මහන්සියි” යනු මාලාවේ නවතම ප්‍රස්ථාර ප්‍රවේශය වන අතර, එය එකවර දිස්වන සිව්වන මාතෘකාව සනිටුහන් කරයි. Billboard Global 200 හා Billboard Global Excl. එක්සත් ජනපදය සඳහා ශ්රේණිගත කිරීම් Euphoria නිර්මාපකයෙක් ලැබ්රින්ත් සහ සංදර්ශනයේ එමී සම්මානලාභී නායකත්වය සඳහා ලැයිස්තුවේ පළමුවැන්නා Zendaya.

ඩිජිටල් ලෙස පෙබරවාරි 25 නිකුත් කරන ලද අතර, යුගලය Global 200 හි අංක 70 සහ Global Excl හි ආරම්භ වේ. එක්සත් ජනපද අගය අංක 149. MRC දත්ත වලට අනුව එය මාර්තු 3 න් අවසන් සතිය තුළ ලොව පුරා ප්‍රවාහ මිලියන 13.3 ක් ලබා ගත් අතර බාගත කිරීම් 2,800 ක් විකුණා ඇත. ගීතය එකතු වෙනවා Labrinth ගේ “සියල්ල අප වෙනුවෙන්”, “Formula” සහ “Mount Everest” යන සියල්ලම මාර්තු 12 දිනැති ලැයිස්තුවේ ඔවුන්ගේ ධාවන කටයුතු දිගටම කරගෙන යයි.

දේශීය වශයෙන්, “මම වෙහෙසට පත්ව සිටිමි” එක්සත් ජනපදය පදනම් කරගෙන ආරම්භ වේ බිල්බෝඩ් හොට් 100 අංක 76 හි, එක්සත් ජනපද ප්‍රවාහ මිලියන 6.2කින් බල ගැන්වේ. එය අංක 34 (විකුණුම් 2,100) හි ඩිජිටල් ගීත අලෙවියට ද ඇතුල් වේ.

Zendaya එහි කොටසක් ලෙස තවත් තනුව නිකුත් කළේය Euphoria වාරය 2 හඬපටය මාර්තු 4, මෙවර යුගලය සමඟ ඩොමිනික් ෆයික් “Elliott’s Song” මත, මුලින් වාර 2 අවසන් වටයේදී සිදු කරන ලදී. (ඊළඟ සතියේ මාර්තු 19 දිනැති ප්‍රස්ථාර මාර්තු 4-10 ලුහුබැඳීමේ සතියේ ක්‍රියාකාරකම් පිළිබිඹු කරයි.)

Next Post

යුක්රේනයේ යුද්ධය, ෆොසිල ඉන්ධන සඳහා ලෝකය කෙතරම් ඇබ්බැහි වී ඇත්ද යන්න හෙළි කරයි

Thu Mar 10 , 2022
“ගෝලීය ආර්ථිකය තුළ තෙල් හා ගෑස් භූමිකාව ඉතා ගැඹුරින් කාවැදී ඇත, එබැවින් ඕනෑම මාරුවක් දිගු කාලයක් ගතවනු ඇත,” එක් විශේෂඥයෙක් පැවසීය. සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.