ලොහාන් රත්වත්තේට නව රාජ්‍ය අමාත්‍ය ධූරයක්

ලොහාන් රත්වත්තේ මහතා දිවුරුම් දී ඇත්තේ ගබඩා පහසුකම්, බහාලුම් අංගන, වරාය සැපයුම් පහසුකම් සහ බෝට්ටු නැව් කර්මාන්ත සංවර්ධන රාජ්‍ය අමාත්‍යවරයා ලෙසයි. තව..

Next Post

ලොහාන් රත්වත්තේට යළි ඇමතිකමක්

Thu Mar 10 , 2022
ජනාධිපති ඉදිරියේ ලබා දුන් පොරොන්දුව ගුදම් පහසුකම්, අංගන, වරාය සැපයුම් සහ බෝට්ටු සහ නැව් කර්මාන්ත සංවර්ධන නව රා ජ්‍ය අමාත්‍යවරයා ලෙස ලොහාන් රත්වත්තේ මහතා අද (10) ජනාධිපති රාජපක්ෂ මහතා ඉදිරියේ දිවුරුම් දුන්නේය. ජනාධිපති කාර්යාලයේ දී ජනාධිපති ගාමිණී සෙනරත් මහතා මේ අවස්ථාවට එක්ව සිටියේය. පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රී ජයන්ත සමරවීර රාජ්‍ය අමාත්‍ය ධුරයෙන් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.