සති අන්තයේ ‘ඔරිජිනල්’ තරු පිරුණු ‘ඩෝන් එෆ්එම්’ ට්‍රැක්ලිස්ට් පිළිබඳ කටකතා ඉවත් කරයි: ‘මෙය ව්‍යාජයෙන් ඔබ්බට ය’

සති අන්තය ඔහු ගැන වාර්තාවක් තබයි ඩෝන් එෆ්.එම් ඇල්බමය. බ්‍රහස්පතින්දා (මාර්තු 10) “සලබයා ගිනිදැල්” ගායකයා පැන ගියේය ට්විටර් කාන්දුවක වලංගු භාවය ගැන ඔහුගේ රසිකයින්ට දැනුම් දීමට ඩෝන් එෆ්.එම් වෙතින් යැයි කියනු ලබන විශේෂාංග ඇතුළත් ධාවන ලැයිස්තුව අරියානා ග්රෑන්ඩ්, කාලි උචිස් හා Ty Dolla $ign.

පොප් සංස්කෘතික ට්විටර් ගිණුම @BuzzingPop විසින් අත් අකුරින් ලියන ලද සටහනක් පළ කර ඇත ඩෝන් එෆ්.එම්ගේ මුල් ගීත ලැයිස්තුව – “Euphoria” හි Grande සහ Ty Dolla $ign මෙන්ම “Eat My Heart” නමින් උචිස් ජෑම් ද ඇතුළත් විය. “මගේ හදවත බිඳින්න එපා”, “නැතිවූ නගරය” සහ “දේවදූතයන්” යන අනෙකුත් චෝදනා ගීත ඇතුළත් විය. @BuzzingPop වෙත පිළිතුරු දෙමින්, The Weeknd (උපත Abel Tesfaye) මෙසේ ලිවීය, “මම මේ සෑම කලාකරුවෙකුටම ආදරෙයි, නමුත් මෙය ව්‍යාජ එකක් නොවේ. XO.”

ඩෝන් එෆ්.එම් – එය Tyler, the Creator, Lil Wayne, Quincy Jones සහ Jim Carrey ගේ පෙනුම දක්වයි – එය ජනවාරි 7 නිකුත් කළ දින සිට සැලකිය යුතු සාර්ථකත්වයක් අත්කර ගෙන ඇත. ඇල්බමය සියලු ප්‍රභේදවල අංක 2 ට පත් විය දැන්වීම් පුවරුව 200 ප්‍රස්ථාරය, එය මුළු සති අටක් රැඳී සිටි අතර ගණන් කිරීම. ඔහුගේ පෙර ඇල්බමයේ එපික් ධාවනයෙන් පසුව, මෙම ඇල්බමය හොඳම 10 දෙනා අතරට පැමිණි ගායකයාගේ අටවන නිකුතුව බවට පත්විය. පැය ගණනකට පසුප්‍රස්ථාරයේ මුළු සති 80 ක් ගත කරන ලදී.

“මගේ ඕනෑම ඇල්බමයක් සාර්ථක ඇල්බමයක් බවට පත් කරන්නේ, විශේෂයෙන් මෙය, මම එය එළියට දමා ඊළඟ එක සෑදීමට උනන්දු වීම,” ටෙස්ෆේ පැවසීය. GQ ගැන සම්මුඛ සාකච්ඡාවකදී ඩෝන් එෆ්.එම්. “ඉතින් ඊළඟ ව්‍යාපෘතිය කරන්න තියෙන උද්යෝගය කියන්නේ මේක මට සාර්ථක වුණා කියන එකයි. මට මේක සදහටම කරන්න ඕන. මම විවිධ මාධ්‍යවලට සහ විවිධ ප්‍රකාශනවලට පිවිසීමට පටන් ගත්තද, සංගීතය එතැනම පවතිනු ඇත. මම ඒකෙන් ඈත් වෙන්නේ නැහැ.”

“Blinding Lights” හිට්මේකර් ඔහුගේ උතුරු අමෙරිකානු කකුල මත ආරම්භ කිරීමට නියමිතය පසු පැය ටිල් ඩෝන් සංචාරය ජුලි 8 වෙනිදා Toronto හි Rogers Center හි ආරම්භ වී සැප්තැම්බර් 2 වෙනිදා Los Angeles හි SoFi ක්‍රීඩාංගනයේදී අවසන් වේ. Doja Cat සංචාරයේ විශේෂ ආරාධිතයා ලෙස කටයුතු කරනු ඇත.

සති අන්තයේ ට්වීට් එක පහතින් බලන්න.

Next Post

ද්විපාර්ශ්වික පනත් කෙටුම්පත සංරක්‍ෂණ ව්‍යාපෘතිවල මානව හිමිකම් උල්ලංඝනය කිරීම් පිටුදැකීම අරමුණු කරයි

Thu Mar 10 , 2022
නීති සම්පාදකයින් පවසන්නේ නව පනත් කෙටුම්පතක් – විසින් ඉල්ලා සිටින බවයි 2019 BuzzFeed News විමර්ශනයක්n — “එක්සත් ජනපදය සෑම මනුෂ්‍ය ජීවිතයකටම ගරු කිරීමේ ඉහළම ප්‍රමිතීන් ඉල්ලා සිටින බවට ලෝකයට සංඥා කරයි.” සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.