හුලු කතා මාලාවේ පීට් ඩේවිඩ්සන් ආදර කතාව, කන්යේ දික්කසාදය ගවේෂණය කිරීමට කිම් කාර්ඩෂියන් පොරොන්දු වේ: ‘මම එය අනිවාර්යයෙන්ම පැහැදිලි කරමි’

පිටත්ව ගොස් වසරකටත් අඩු කාලයකි රෑපවාහිණිKardashian වංශය ඔවුන්ගේ ඉදිරියට එන Hulu සමඟ අපගේ ප්‍රවාහ වෙත ආපසු යාමට සූදානම් වෙමින් සිටී යථාර්ථය පෙන්වන්න, එම Kardashians. තවද, සාමාන්‍ය පරිදි, ඔවුන්ගේ නවතම ව්‍යාපාරය ඔවුන්ගේ පෞද්ගලික ජීවිතය පිළිබඳව ප්‍රවේශමෙන් සකස් කරන ලද, ප්‍රවීණ ලෙස සංස්කරණය කරන ලද බැල්මක් අපට ලබා දෙනු ඇත. යහපත පුවත් Kardashia-nauts යනු දීප්තිමත්ම ග්‍රහලෝකයයි. කිම් කාර්ඩෂියන්සමඟ සම්මුඛ සාකච්ඡාවකදී පොරොන්දු විය විවිධත්වය ඇය අවසානයේ ඇගේ ආදර කතාව විවෘත කරයි කියලා එස්.එන්.එල් තරුව පීට් ඩේවිඩ්සන්.

නරක ආරංචිය? දැනට, කෙසේ හෝ, ලාංකීය විහිළුකාරයා පවුලේ රූපවාහිනී වික්‍රමාන්විතයේ සහය නොපෙන්වයි. “මම ඔහු සමඟ රූගත කර නැත,” Kardashian ඇගේ මාස කිහිපයක පෙම්වතා සහ පවුලේ රූපවාහිනී කක්ෂයට ඇතුල් වීම පිළිබඳ ඔහුගේ හැඟීම් ගැන කළ පළමු ප්‍රසිද්ධ අදහස් වලින් එකක පැවසුවාය. “ඒ වගේම මම ඒකට විරුද්ධ නැහැ. එය ඔහු කරන දේ පමණක් නොවේ. නමුත් යම් සිදුවීමක් සිදුවී ඔහු එහි සිටියා නම් ඔහු කැමරාවලට පැනලා යන්න කියන්නේ නැහැ. මම හිතන්නේ මට ඇත්තටම ආකර්ශනීය දෙයක් රූගත කළ හැකි නමුත් එය මෙම වාරය සඳහා නොවේ. ”

කිම්ගේ හිටපු සැමියා වුවද ඔව් (කලින් හැඳින්වූ කලාකරුවා Kanye West) මත සුළු වශයෙන් පෙනී සිටියේය ඊ!ගේ 20 වාරය Kardashians සමග දිගටම, Skims නිර්මාතෘ පොරොන්දු වූයේ නව කතා මාලාවේ පළමු වාරයේ දී පීට් කැමරාවේ පෙනී නොසිටින නමුත් ඇය අනිවාර්යයෙන්ම ඔවුන්ගේ ප්‍රේම සම්බන්ධය පිළිබඳ අවබෝධයක් නරඹන්නන්ට ලබා දෙන බවයි. ඇය කීවාය විවිධත්වය ඇය විස්තර කරන්නේ “අපි මුණගැසුණු ආකාරය සහ කවුරුන් වෙත ළඟා වූයේ කෙසේද සහ එය සිදු වූ ආකාරය සහ සියලු දෙනා දැන ගැනීමට අවශ්ය සියලු විස්තර. මම අනිවාර්යයෙන්ම කතා කිරීමට විවෘතයි, මම අනිවාර්යයෙන්ම එය පැහැදිලි කරමි.

ප්රකාශ කිරීමෙන් පසුව නිල වශයෙන් තනිකඩ මාර්තු 2 වෙනිදා ඇය බටහිරින් දික්කසාද වීම මධ්‍යයේ, Kardashian ඇගේ හිටපු වාසගම අතහැරියා පසුගිය සතියේ ඇයගේ නිල Twitter සහ Instagram ගිණුම් වලින්. Kardashian ගේ සත්කාරක ප්‍රසංගයෙන් ටික වේලාවකට පසුව එස්.එන්.එල් ඔක්තෝම්බර් මාසයේදී, ඇය සහ ඩේවිඩ්සන් පෙම් සබඳතාවක් ආරම්භ කළේ බටහිරින් කිම්ගේ දික්කසාදය මධ්‍යයේ ය. එතැන් සිට මාස කිහිපය තුළ, වෙස්ට් ඩේවිඩ්සන්ට නින්දා සහගත අන්වර්ථ නාමයක් (“Skete”) නිර්මාණය කර මුදා හැරීමෙන් ඔහුව නැවත නැවතත් ට්‍රෝල් කළේය. වීඩියෝ දෙකක් ඔහුගේ ගීතය සඳහා “පහසුයි” එහි ඔහු විකට නළුවාට සමාන වන ක්ලේමේෂන් සහ සජීවිකරණ චරිත පැහැරගෙන, වළලා දැමීමට සහ පහර දීමට පෙනී සිටියි.

Kardashian ඇගේ දික්කසාදය ගැන එතරම් ප්‍රසිද්ධියේ කතා කර නැති අතර, ඇය මෙම මාතෘකාව Hulu කතා මාලාවේ ආවරණය කරන බවටත්, Kanye පළමු වාරයේ දර්ශන කිහිපයක් රූගත කළ බවටත්, ඔහු මංගල කථාංගයේ ප්‍රධාන චාපයක කොටසක් බවටත් පොරොන්දු විය. “මහජන ඇසේ සිටීම සහ ප්‍රසිද්ධියේ එකඟ නොවීම් ඇති කර ගැනීම කිසි විටෙක පහසු දෙයක් නොවේ,” ඇය යීසි සමඟ ඇති ඉහළ සම්බන්ධය ගැන පැවසුවාය. “නමුත් මම ඒ සියල්ල පෞද්ගලිකව හැසිරවීමට විශ්වාස කරමි. මම ප්‍රසිද්ධියේ ජයග්‍රහණය කිරීම සහ පුද්ගලිකව විවේචනය කිරීම විශ්වාස කරනවා. මගේ රූපවාහිනී වැඩසටහනේදී මම කවදාවත් මගේ දරුවන්ගේ පියා විවේචනය කරයි කියලා මම හිතන්නේ නැහැ. ඒක ඇත්තටම මම අදහස් කරන දෙයක් නෙවෙයි, මම හිතන්නේ නැහැ ඒක මට කවදාවත් හොඳ හැඟීමක් ඇති කරයි කියලා.”

Kardashian පැවසුවේ, යුවළගේ දරුවන් හතර දෙනා ඔවුන් ගැන රූපවාහිනියේ දකින දෙයට ඇය “සැමවිටම සැබවින්ම ගරු කරන” බවත් එහි අවසාන කරුණ වන්නේ “අපි සැමවිටම පවුලක් බවයි. අපි හැම විටම එකිනෙකා කෙරෙහි ආදරයක් හා ගෞරවයක් ඇත. එය එසේ නොපෙනෙන අවස්ථා තිබුණත්, සුපිරි ධනාත්මක අවස්ථා බොහොමයක් තිබේ. මම හිතන්නේ මිනිසුන්ට දේවල් හැම විටම පරිපූර්ණ නොවන බව දැකීම වැදගත් ය, නමුත් ඔවුන්ට වඩා හොඳ විය හැකි බව.

Kardashian කීර්තිමත් බස් රථයට නැඟීමට ප්‍රමුඛව පෙනී සිටින එක් ප්‍රසිද්ධ ප්ලස් එකකි Blink-182 බෙර වාදකයා ට්‍රැවිස් බාර්කර්දැනටමත් සිටි අය විශේෂාංගගත කතා මාලාවේ සමහර ප්‍රවර්ධන ක්ලිප් වල ඔහුගේ පැරණිතම කේ සිස්, කෝර්ට්නි සමඟ විවාහ ගිවිස ගැනීමට ස්තුතිවන්ත විය.

වාර 20 කට පසු ඊ!Kardashians – Kim, Khloé, Kourtney, Kris Jenner, Kendall සහ Kylie Jenner – අප්‍රේල් 14 වෙනිදා Hulu හි ඔවුන්ගේ TV franchise නැවත ආරම්භ කරනු ඇත. විවිධත්වය හුලු විසින් කථාංග 40 කින් සමන්විත නව සංදර්ශනයේ වාර දෙකක් සත්කාරකත්වය සපයනු ඇති බව වාර්තා කරන ලද අතර, පවුලේ අය නම් නොකළ අනාගත ව්‍යාපෘති සඳහා ද අත්සන් තබයි.

සංදර්ශනයේ පූර්ව ප්‍රචාරක පටය පහතින් නරඹන්න.

 

Next Post

හෙටත් විදුලි කප්පාදුව

Thu Mar 10 , 2022
හෙට (මාර්තු 11) නියමිත විදුලි කප්පාදුව සඳහා ලංකා විදුලිබල මණ්ඩලයේ ඉල්ලීමට ශ්‍රී ලංකා මහජන උපයෝගිතා කොමිෂන් සභාව (PUCSL) අනුමැතිය ලබා දී ඇත. තව..

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.