Alison Wonderland නව ඇල්බමය ‘Loner’ හි ‘මේ තනිකමේ ශක්තිය’ සොයා ගනී

එය ඉහළින්ම තනිකමකි, විශේෂයෙන් වසංගතයක් අතරතුර. ඇලිසන් වොන්ඩර්ලන්ඩ් එය දන්නා අතර, ඇය එම හැඟීම් ග්‍රහණය කර ඇගේ ඉදිරි ඇල්බමයට තලා ඇත, හුදකලාමැයි 6 නිකුත් වීමට නියමිතයි.

ඊට පෙර, Aussie DJ සහ නිෂ්පාදකයා ඇගේ ඉදිරියට එන එකතුව සඳහා ධාවන ලැයිස්තුව බෙදා ගනී, සහ එහි නවතම ගීතය වන දැඩි “නව දිනය”. පීටර් ඩොන් විසින් අධ්‍යක්ෂණය කරන ලද සහ බ්‍රහස්පතින්දා මුල නිකුත් කරන ලද “නව දිනය” සඳහා නිල සංගීත වීඩියෝවේ EDM තරුව සම්පූර්ණ ගව කෙල්ලෙක් බවට පත්වේ.

වොන්ඩර්ලන්ඩ්ගේ වෘත්තීය ජීවිතය ඇගේ මංගල ඇල්බමය සිට සුපර්නෝවා වී ඇත දුවන්න 2015 දී Billboard’s Top Dance/Electronic Albums සටහනේ අංක 1 ට ගියා. එහි පසු විපරම, 2018 පිබිදෙව්, එම ඉලක්කයටම පහර දුන් අතර, Billboard 200 හි අංක 88 ට ළඟා විය.

කාලය ගෙවී යත්ම, ඇය ග්‍රහලෝකයේ විශාලතම අදියරවල සිරස්තලයට පත් වූවාය. එක් උත්කර්ෂවත් ධාවනයකදී, ඇය Coachella ඉතිහාසයේ ඉහළම කාන්තා DJ බිල්පත් බවට පත් වූ අතර, එය නම් කරන ලදී බිල්බෝඩ් නැටුම් “2018 හි Breakout Artist”.

වසංගතය වැදී සංචාරක භූමිය ක්ෂණිකව නතර වන තෙක් සෑම දෙයක්ම පීච් විය.

“යමක් මා යටින් ඇති සියල්ල ඉවතට ගැනීමට පෙර මගේ ජීවිතය යම් ආකාරයකට ගමන් කරමින් සිටියේය,” ඇය සිය නව ඇල්බමය නිවේදනය කරමින් ප්‍රකාශයක පැහැදිලි කරයි. “එය මාව සම්පූර්ණයෙන්ම තනි කළා, ඒ සියල්ල සිදු වූයේ COVID හා සමාන කාලයකදීය. මට දැනුනේ මම මගේ ගල් පතුළට වැදුණා වගේ. ”

ඇයට පෙර බොහෝ කලාකරුවන් මෙන්, වොන්ඩර්ලන්ඩ් කරදර තනු බවට පත් කළේය. හා හුදකලා ඉපදුනේ. “මම හැම විටම මගේ කතාවේ ගොදුරක් ලෙස මා දුටු බව මට වැටහුණා,” ඇය තවදුරටත් පවසයි. “මේ වතාවේ, මා තුළ යම් දෙයක් වෙනස් වූ අතර, තවදුරටත් ගොදුරක් වීමට මා කැමති නැති බව මම තීරණය කළෙමි. ඒ වෙනුවට, මම මෙතැන් සිට ලියූ ඕනෑම දෙයක් මා සවිබල ගන්වන අතර, මෙම තනිකම තුළ ශක්තිය සොයා ගැනීමට මට උපකාර වනු ඇත.

නව නිකුතුවට සහය දැක්වීම සඳහා, වොන්ඩර්ලන්ඩ් පාරට වැටේ පසුව මාර්තු මාසයේදී ජාත්‍යන්තර දිනයන් අනුගමනය කරමින් උතුරු ඇමරිකාවේ මාස ගණනක් දිගු සංචාරයක් සඳහා.

Digital LP පෙර-ඇණවුම් කරන රසිකයින් නව නිකුතුව සහ ඇයගේ Universal ලේබලයට අනුව, “Fear of Dying”, “FUCK U LOVE U” සහ මිලියන 18.6 කට අධික ප්‍රවාහයන් එකතු කර ඇති ඇයගේ 2020 ගීතය “Bad Things” ලකුණු කරනු ඇත. සංගීතය.

‘Loner’ Tracklisting:
සදහටම
ආරක්ෂිත ජීවිතය
ෆක් යූ ලව් යූ
අලුත් දවසක්
මම දැන් හොඳට කරනවා ස්තුතියි (අන්තර්ගතය)
සැබෑ දෙයක්
ඇස් වසා ඇත
නරක දේවල්
පිපාසය
කොකේන්
මැරෙන්න බයයි
හුදකලා

Next Post

රුසියාව සහ යුක්රේන විදේශ අමාත්‍යවරුන් තුර්කියේදී හමුවෙයි

Thu Mar 10 , 2022
රුසියාව යුක්රේනය ආක්‍රමණය කිරීම ආරම්භ කිරීමෙන් පසු දෙරට අතර පළමු ඉහළ පෙළේ සාකච්ඡා සඳහා රුසියාවේ සහ යුක්රේනයේ විදේශ අමාත්‍යවරුන් තුර්කි මධ්‍යධරණී නිකේතනයක රැස්වීමක් ආරම්භ කර තිබේ. තව..

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.