BTS, SEVENTEEN’s Label HYBE 2022 වඩාත්ම නව්‍ය මාධ්‍ය සමාගම ලෙස නම් කරන ලදී

හයිබිට ඉතා හොඳ වසරක් පවතින බව පැවසීම ආරක්ෂිතයි. පිටුපස විනෝදාස්වාද සමූහය BTS දී ප්‍රථම ත්‍යාගය ලබා ගත්තේය වේගවත් සමාගම’ශ්‍රේණිගත කිරීම 2022 හි වඩාත්ම නව්‍ය මාධ්‍ය සමාගම්, සහ ස්ථානගත කර ඇත අංක 11 ඔවුන්ගේ වඩාත්ම නව්‍ය සමාගම් ලැයිස්තුවේ.

“අන්තර්ගතය මුදා හැරීමට, සවන්දෙන්නන් වෙත ළඟා වීමට සහ ලොව පුරා රසිකත්වය වර්ධනය කිරීමට නව ක්‍රම සොයා ගැනීම” සඳහා පිළිගත් Hybe පසුගිය වසරේ Scooter Braun’s Ithaca Holdings සමඟ ඒකාබද්ධ වීමෙන් විශාල ප්‍රගතියක් ලබා ඇත. ඔවුන්ගේ ගනුදෙනුවෙන් – ඩොලර් බිලියන 1 ක මිලක් අවසන් වූ දා සිට – Hybe වැඩ කර ඇත ජස්ටින් බීබර්ගේ ප්රසංග චිත්රපටය, අරියානා ග්රෑන්ඩ්ගේ REM Beauty line සහ CBS නාට්‍ය මාලාව ගෝනුස්සන්. “නව විනෝදාස්වාද බෙහෙමොත් විවිධාකාර, ගෝලීය ආයතනයක් නිර්මාණය කරයි, එය පරිමාණය වන විට සන්නාම කළමනාකරණය සහ බහුමාධ්‍ය ව්‍යවසායකත්වය කෙරෙහි අවධානය යොමු කරයි” යනුවෙන් පවසයි. වේගවත් සමාගම.

ඒකාබද්ධ කිරීම අත්‍යවශ්‍ය වූ අතර හයිබ්ගේ අභිලාෂය එක්සත් ජනපදයේ මුල් බැස ගැනීමට, සමාගම නිසැකවම මන්දගාමී වී නැත කේ-පොප් ඉදිරිපස එක්කෝ (නමුත් ආසන්න බඳවා ගැනීම සමහර BTS සාමාජිකයින් දකුණු කොරියානු හමුදාවට නුදුරු අනාගතයේ දී අභියෝගයක් වනු ඇත). 2020 දී, ඔවුන් ක්ලවුඩ්-ස්ට්‍රීමිං සේවාව වන Kiswe සමඟ අතථ්‍ය BTS සංචාරයක් සමඟ හවුල් වූ අතර, එය මිලියන 1 කට ආසන්න ප්‍රේක්ෂක සංඛ්‍යාවක් රැස් කර ගත් අතර ගෝලීය බෝයිබෑන්ඩ් සංසිද්ධිය ලකුණු හයක් ලබා ඇත. උණුසුම් 100 වසර දෙකකට අඩු කාලයකදී අංක 1s.

“වඩාත්ම නව්‍ය මාධ්‍ය සමාගම්” ලැයිස්තුවට Hybe ස්ථානගත කිරීම ව්‍යවසායයේ මෙහෙවරට උචිත සාක්ෂියකි. ඔවුන්ගේ ආදර්ශ පාඨය පැහැදිලි සහ සරල ය (“අපි සංගීතය විශ්වාස කරමු”) සහ ඔවුන්ගේ වෙබ් අඩවියේ ප්‍රකාශයක් මෙසේය: “අපි ලෝකය පුරා අනුනාදයක් සහ කර්මාන්ත පුරා නවෝත්පාදනයන් නිර්මාණය කිරීමෙන් ජීවිතයට වෙනසක් ගෙනෙමු.” එම කර්මාන්ත සංගීතයට අමතරව ක්‍රීඩා, අධ්‍යාපනය, චිත්‍රපට, රූපවාහිනිය, තාක්‍ෂණය, ප්‍රසංග, රසික අත්දැකීම් සහ තවත් දේ දක්වා විහිදේ.

2005 දී Bang Si-Hyuk විසින් ආරම්භ කරන ලදී (එකක් දැන්වීම් පුවරුවගේ 2021 ජාත්‍යන්තර බල ක්‍රීඩකයින්), Hybe ආරම්භ වූයේ Big Hit Entertainment ලෙසිනි. ඒ සත්දරු මාපියෙකි වාර්තා ලේබල්BTS ලේබලය BigHit Music ඇතුළුව, Enhypenගේ බෙලිෆ්ට් විද්‍යාගාරය සහ දාහතගේ ප්ලෙඩිස් එන්ටර්ටේන්මන්ට්. පසුගිය වසරේ, සමූහ ව්‍යාපාරය එහි පළමු වරට නිවේදනය කළේය ගෝලීය සෙවීම Geffen Records සමඟ හවුල්කාරිත්වය ඇතිව එක්සත් ජනපදය පදනම් කරගත් සියලුම ගැහැණු ළමයින් සමූහයක සාමාජිකයින් සඳහා.

Next Post

11-බීජ වැන්ඩි 14-බීජ ජෝර්ජියාව ඉදිරියට ගෙන යාමට මැඩපවත්වයි

Thu Mar 10 , 2022
වැන්ඩර්බිල්ට් ජෝර්ජියාව .298 ට පිටියේ සිට වෙඩි තැබීම (47 න් 14) දක්වා තබාගෙන SEC පැසිපන්දු තරඟාවලියේ පළමු වටයේ දී ලකුණු 86-51 ජයග්‍රහණයක් ලබා ගත්තේය.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.