Cardi B මාස 6ක් වයසැති පුතුගේ කුඩා, කුඩා දසුනක් ලබා දෙයි: ‘ඔබට ලැබෙන්නේ එපමණයි’

කාඩි බී ඇයගේ පෞද්ගලිකත්වය ආක්‍රමණය කිරීමට ඔබට ඉඩ නොදෙයි. ඇගේ දෙවන දරුවා බිහි කළ රැප් ගායකයා මිගෝස් රැප් ගායකයෙක් ඕෆ්සෙට් මාස හයකට පෙර, මේ දක්වා පිරිමි ළමයාගේ නම හෙළි කර නැත. තවද, අඟහරුවාදා (මාර්තු 8) වන තෙක්, ඇය අපට ඔහුගේ මුහුණ දෙස බැලීමක්වත් ලබා දුන්නේ නැත.

ඉතින්, කුඩා මිනිසාගේ දත් කැක්කුම සමනය කිරීමට ඇයට නොහැකි වූ බවට ට්වීට් එකකින් මුලින්ම විලාප පෑමෙන් පසු – “අනේ මට මගේ මිහිරි දත් කැක්කුම නැති කර ගත හැකි නම් හොඳයි. ඔහු දවස පුරාම දුකෙන් සිටියා” — “මම කැමතියි එයට” රැප් ගායකයා තවමත් තම දරුවාගේ ඡායාරූපයක් පළ නොකළේ මන්දැයි රසිකයෙකුගේ ප්‍රශ්නයකට පිළිතුරු දුන්නේ ඔහුගේ ආදරණීය මුහුණ දෙස නව යොවුන්, කුඩා එබිකම් කරමිනි.

“අපේ ඥාති සොහොයුරාට දත් ආවා, අපි ඔහුව තවම දැකලා නැහැ,” රසිකයා දත් කැක්කුම ට්වීට් එකට ප්‍රතිචාර දක්වමින් ලිවීය. කාඩි පලකිරීමේ පීඩනයට මුලුමනින්ම බාධා නොකළ අතර, ඇය බදාදා (මාර්තු 9) ඇයටම අනුකරණය කළ නොහැකි ආකාරයෙන් ප්‍රතිචාර දැක්වූවාය. “ඔයාට ලැබෙන්නේ එච්චරයි,” ඇය ලිල් මිනිහාගේ ඇසට පෙනෙන දේ පිළිබඳ සුපිරි විශාලනය කළ පින්තූරයක් සමඟ ට්වීට් කළාය.

එහෙත්, Twitter Twitter වීම, එය ප්රමාණවත් නොවීය. පසු විපරමක දී, 29 හැවිරිදි කාර්ඩි, පින්තූරය ඇසට පෙනෙන ප්‍රමාණයට වඩා අඩු යැයි පැමිණිලි කළ අයට වෙඩි තැබීය. “මගේ පුතාව බලන්න කියලා මිනිස්සු මගෙන් ඇහුවා මම උත්තර දුන්නේ කොහොමද මිනිස්සු පිස්සුවට?” ඇය ට්වීට් කළාය. “මේ දවස්වල මට කරන්න බැරි දෙයක් වගේ පේනවා මිනිස්සු කේන්ති ගන්නවා. සමහර විට මම මගේ සමාජ මාධ්‍ය මකා දැමිය යුතුයි නැත්නම් Wtff නිසා මැරෙන්න ඕනේ.”

වාර්තාව සඳහා, ඇය ඔබට විනෝදාස්වාදය සඳහා පළ කිරීමට අවශ්‍ය නොවන බව පැවසුවාය. “මම පෝස්ට් කරන්නේ මට අවධානය අවශ්‍ය නිසා, මම කතා කරන්නේ නම් මගේ මනස මට අවධානය අවශ්‍යයි, මම පින්තූරයක් පළ කළහොත් මට අවධානය අවශ්‍යයි, මම මගේ දරුවන් ගැන කතා කරනවා, මම එදිනෙදා බුද්ධිමත් නිසා මට අවධානය අවශ්‍යයි… wtfff වගේ,” ඇය ලිවීය.

වෛර කරන්නන්ට දහදිය නොදමන ලෙස ඇයට පැවසූ බාර්ඩි කල්ලි සාමාජිකයෙකුගේ පසුපසට සහ පසුපසට සහ සහයෝගයෙන් පසු, කාඩි ඇගේ නම් නොකළ ඉදිරි තනි ගීතය ඔවුන්ව දූවිල්ලට පත් කරන බවට පොරොන්දු විය. “ඔයා හරි පැටියෝ…ඉම්මා මිනිස්සුන්ට විනෝද වෙන්න දෙන්න….මොකද මගේ මීළඟ ගීතය සුපිරි පීඩනයක්” ඇය පොරොන්දු විය.

රැප් ගායිකාව 2018 හි සියුම් මංගල දර්ශනයට පසු විපරම් කිරීම සඳහා වෙහෙස මහන්සි වී වැඩ කරයි. පෞද්ගලිකත්වය ආක්රමණයනිකුත් කරන දිනය සහ මාතෘකාව තවමත් ප්‍රකාශයට පත් කර නොමැත.

පහත ට්වීට් බලන්න.

Next Post

ශ්‍රී ලංකාවෙන් තවත් කොරෝනා මරණ 13ක් තහවුරු වෙයි

Thu Mar 10 , 2022
සෞඛ්‍ය සේවා අධ්‍යක්ෂ ජනරාල්වරයා විසින් මාර්තු 09 වන දිනට තවත් කොරෝනා මරණ 13 ක් තහවුරු කර ඇති අතර, වෛරසය හේතුවෙන් රටේ මරණ සංඛ්‍යාව 16,374 දක්වා ඉහළ ගොස් තිබේ.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.