Kanye West දෙවන ‘Eazy’ වීඩියෝවෙන් නැවතත් Pete Davidson හට පහර දෙයි

Kanye West එරෙහිව ඔහුගේ diatribe එක දිගටම කරගෙන යයි පීට් ඩේවිඩ්සන් ඔහුගේ දෙවන සංගීත වීඩියෝවක ක්රීඩාව සහයෝගීතාව, “පහසු”

බදාදා (මාර්තු 9) හෙළන ලද ක්ලිප් එකේ දැක්වෙන්නේ ඩේවිඩ්සන්ගේ නොපැහැදිලි මුහුණ සහිත තවත් රූපයකට පහර දෙන මැටි රූපයක් සහ “ස්කේට්” යනුවෙන් කියවෙන ස්ෙවට් ෂර්ට් එකක් වන අතර එය ඔබ ඔහුගේ ඉන්ස්ටග්‍රෑම් ටිරාඩ්ස් හි ඔහුව හඳුන්වන අන්වර්ථ නාමයයි. සෙනසුරාදා රාත්‍රී සජීවීව විකට නළුවා. “දෙවියන් වහන්සේ මාව එම අනතුරෙන් ගැලෙව්වා / මට පීට් ඩේවිඩ්සන්ගේ a– පරාජය කළ හැකි වන පරිදි,” ඔහු දර්ශනය පුරා රැප් කරයි.

නව “Eazy” වීඩියෝව පහත දැක්වේ මතභේදාත්මක මුල් මෙම මස මුල සිට, ඩේවිඩ්සන්ව පැහැරගෙන ගොස් පණපිටින් වළලනු ලැබේ. යේ විකට නළුවාගේ හිස් කබලෙන් වැඩෙන රෝස මල් උදුරා ඔහු වැලන්ටයින් දිනයේ කිම් කාර්ඩේෂියන්ගේ නිවස අසල නවතා තිබූ ට්‍රක් රථයකට ඒවා ලබා දීමට පෙර ඔහුගේ හිස වළ දමයි.

පසු දැඩි විවේචන ලබමින් එම ක්ලිප් එක විකාර සහ තර්ජනාත්මක බව පැවසූ සමාජ මාධ්‍ය භාවිතා කරන්නන්ගෙන් රැප් ගායකයා ප්‍රතිචාර දැක්වීය. “චිත්‍ර කලාව යනු ප්‍රතිකාරය ද මෙම මතය මෙන් ය,” යේ ලිව්වා ගිනිගත් නිවසක රූපයක් සමඟ. “කලාව ආරක්ෂා වන්නේ කතා කිරීමේ නිදහස ලෙසයි. කලාව ලෝකය දිරිමත් කරයි සහ සරල කරයි. කලාව කිසිඳු අයහපතක් හෝ හානියක් සඳහා ප්‍රොක්සියක් නොවේ. මගේ කලාව පිළිබඳ වෙනත් ඕනෑම යෝජනාවක් අසත්‍ය සහ වැරදි අරමුණක්.

විකට නළුවා ඔහුගේ හිටපු බිරිඳ වන කාර්ඩෂියන් සමඟ පෙම් සබඳතාවක් පවත්වමින් සිටි බැවින්, යේ සති ගණනාවක් සමාජ මාධ්‍යවල ඩේවිඩ්සන්ව ප්‍රතික්ෂේප කරයි. ගණන් කළ නොහැකි පෝස්ට් අතර රැප් ගායකයා “ස්කේට්” යන අන්වර්ථ නාමය භාවිතා කළ එකක් ඔහුගේ රසිකයින්ට ප්‍රසිද්ධියේ බැන වැදීමට දිරිගන්වයි. ස්ටේටන් දූපතේ රජු නළුවා. “යමෙක් මට සහ මගේ පවුලට ආදරය කරන්නේ නම්, ඔබ සැබෑ ජීවිතයේ දී ස්කීටේ දුටුවහොත්, ඔබේ පෙණහලු මුදුනේ ලිහිල්ව කෑගසන්න සහ සදහටම ‘කිමියේ’ යැයි පවසන්න,” රැප් ගායකයා ලිවීය.

නව “Eazy” වීඩියෝව පහතින් නරඹන්න.

Next Post

ගෑස් හිඟය තවත් සතියක්

Thu Mar 10 , 2022
දිවයිනේ ප්‍රදේශයේ රස ආපනශාලා වැසෙයි වෙළඳපොලේ පවතින ඉදිරිපත් කිරීම තවත් සතියකට පමණ කාලයක් පවතිනු ඇති බව ලිට්රෝ සමාගම. එහි ප්‍රකාශකයෙකු සඳහන් කළේ දිවයිනට පැමිණ ඇති සම්මාන උළෙලේ උත්සවය අද දිනයේ සිදුකෙරෙන බවයි. ඉදිරිපත් වීම නොමැතිවීම දිවයිනේ ප්‍රකට ආපනශාලා වසා දමා ඇති ප්‍රදේශයේ තත්වය පවතින බව අරුණ වෙබ් අඩවියට වාර්තා විය […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.