Kelsea Ballerini සහ Anthony Mackie 2022 CMT සංගීත සම්මාන සම සත්කාරකත්වයට

Kelsea Ballerini සහ නළුවා ඇන්තනි මැකී 2022 සම සත්කාරකත්වය ලබා දීමට සූදානම් වේ CMT සංගීත සම්මාන 1998 සිට 2021 දක්වා CBS හි විකාශය වූ ACM සම්මාන ඵලදායි ලෙස ප්‍රතිස්ථාපනය කරන CBS හි පළමු විකාශනය මෙය වනු ඇත. මෙම වසරේ ACM සම්මාන ප්‍රයිම් වීඩියෝවෙන් මාර්තු 7 සඳුදා විකාශය විය.

බැලරිනි පසුගිය වසරේ CMT සංගීත සම්මාන උළෙලේ සම සත්කාරකත්වය දැක්වීය කේන් බ්රවුන්. ඔහු බහු වාර්ෂික CMT ප්‍රියතමය ඉදිරිපත් කළද, සත්කාරක හෝ සම-සත්කාරක ලෙස Mackie ගේ පළමු අවස්ථාව මෙයයි කැරී අන්ඩර්වුඩ් “හලෙලූජා” සඳහා වසරේ සම්මානය වීඩියෝව සමඟින් (සමග ජෝන් ලෙජන්ඩ්) 2021 ප්රදර්ශනයේදී.

2021 සංදර්ශනය ජුනි 9 වන දින Nashville හි Bridgestone Arena හිදී පැවැත්විණි. මෙම වසරේ පැය තුනක සංදර්ශනය Nashville නාගරික ශ්‍රවණාගාරයේ සහ Music City අවට විවිධ ස්ථානවල පැවැත්වේ.

2022 CMT සංගීත සම්මාන සඳහා නාමයෝජනා මාර්තු 16 වන දින ප්‍රකාශයට පත් කිරීමට නියමිතව ඇත්තේ “රට සංගීතයේ සම්පුර්ණයෙන්ම රසිකයින් විසින් ඡන්දය දුන් එකම සම්මාන ප්‍රදර්ශනය” ලෙසයි.

28 හැවිරිදි බැලරිනි පසුගිය වසරේ “The Other Girl” සඳහා CMT සංගීත සම්මානයක් දිනා ගත්තාය. හැල්සි. බැලරිනි නොවැම්බරයේ CMA සම්මාන දෙකක් දිනා ගත්තේය – වසරේ සංගීත ඉසව්ව සහ වසරේ වීඩියෝව “Half of My Hometown” සඳහා කෙනී චෙස්නි.

43 හැවිරිදි මැකී වැනි චිත්‍රපටවල පෙනී සිට ඇත උකුස්සා සහ ශීත සොල්දාදුවා සහ ඔස්කාර් සම්මානලාභී තුවාල ලොකර්. ඔහු CMT සංගීත සම්මාන උළෙලේ සත්කාරකත්වය දැරූ හෝ සම සත්කාරකත්වය දැරූ පළමු නළුවා වේ නැෂ්විල් තරුව චාල්ස් එස්ටන් අවුරුදු පහකට පෙර.

CMT සහ CBS දෙකම ViacomCBS පවුලේ වේ. CMT සංගීත සම්මාන ප්‍රථමයෙන් විකාශය කිරීමට නියමිතව තිබුණේ අප්‍රේල් 3 ඉරිදා, නමුත් 1973 සිට CBS ප්‍රබලයෙකු වන ග්‍රැමී, වසංගතය ඔවුන්ගේ මුල් ජනවාරි 31 ගුවන් දිනයෙන් ප්‍රමාද වීමට බල කිරීමෙන් පසුව එම ස්ථානයට මාරු විය. ග්‍රැමීගේ ​​පියවර නිසා CMT සංගීත සම්මාන උළෙලට නව දිනයක් සොයා ගැනීමට සිදු විය. පෙබරවාරි 1 වෙනිදා, ඔවුන් ප්රදර්ශනය දින අටක් පසුපසට තල්ලු කරන බව නිවේදනය කළහ.

එම අවස්ථාවේදී, CBS හි විධායක උප සභාපති, විශේෂ, සංගීතය, සජීවී සිදුවීම් සහ විකල්ප වැඩසටහන් ජැක් සුස්මන් ප්‍රකාශයක් කරමින් මෙසේ පැවසීය: “CMT සන්නාමය රට සංගීත ලෝකයේ ප්‍රමුඛයා වන අතර ඔවුන්ගේ කණ්ඩායමට හැකිවීම ගැන අපි සතුටු වෙමු. රූපවාහිනිය සඳහා වූ මෙම මාර්ක් ඉසව්ව CBS වෙත ගෙන ඒම සඳහා නව දිනයක් සම්බන්ධීකරණය කිරීමට සහ එය පිටුපස ඇති ViacomCBS විශ්වයේ බලය උපරිම කිරීමට.”

2022 CMT සංගීත සම්මාන විධායක නිෂ්පාදනය කරනු ලබන්නේ Margaret Comeaux (CMT), John Hamlin (Switched On Entertainment), Leslie Fram (CMT) සහ Jason Owen (Sandbox Entertainment) විසිනි. Patrizia DiMaria (Ladypants Productions) සම විධායක නිෂ්පාදක වේ. ජැකී බාබා සහ හෙදර් ඩී. ග්‍රැෆග්නිනෝ නිෂ්පාදනය භාර විධායකයින් වේ. Shanna Strassberg සහ Taryn Hurd දක්ෂ නිෂ්පාදකයන් වේ.

මෙම සංදර්ශනය Paramount+ හි සජීවීව සහ ඉල්ලුම මත ප්‍රවාහ කිරීමට ද ලබා ගත හැකිය.

වැඩි විස්තර සඳහා, Facebook, Instagram, Twitter, YouTube සහ TikTok හි @CMT අනුගමනය කරන්න.

Next Post

සා/පෙළ ප්‍රතිඵල නැවත සමීක්ෂණය ගැන දැනුම්දීමක්

Thu Mar 10 , 2022
සා/පෙළ ලියපු සිසුන්ට විශේෂ පණිවිඩයක් අධ්‍යයන පොදු සහතික පත්‍ර සාමාන්‍ය පෙළ 2020 විභාගයේ ප්‍රායෝගික පරීක්ෂණ සහිත විෂයයන් සඳහා නැවත සමීක්ෂණ ආයතනයක් කැඳවීම මාර්ගගත ක්‍රමය ඔස්සේ (ඔන්ලයින්) පමණක් සිදු වන බව විභාග දෙපාර්තමේන්තුව නිවේදනය කරයි. 2022.03.10 දින සිට 2022.03.18 දින දක්වා අදාළ සමාගම කැඳවනු ලබන බව දැනුම් දෙයි. ඒ අනුව නැවත […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.