Lady Gaga සහ ඇයගේ මව නොමිලේ මාර්ගගත මානසික සෞඛ්‍ය පාඨමාලාවක් දියත් කරයි

ලේඩි ගාගා මානසික සෞඛ්‍ය සහය වෙනුවෙන් දිගටම පෙනී සිටී.

තරු උපත මේ ආකාරයෙන් පදනම කැනේඩියානු මානසික සෞඛ්‍ය පුණ්‍යායතනය සමඟ සම්බන්ධ විය Jack.org නමින් නොමිලේ මාර්ගගත මානසික සෞඛ්‍ය පාඨමාලාවක් දියත් කිරීමට එහි සහතිකයතාරුණ්‍යයට අනුව ආරක්‍ෂිතව සහ කාරුණික ආකාරයෙන් එකිනෙකාට සහය වීම අරමුණු කරගනිමින් සෙනඟ. පාඨමාලාව ලබා ගත හැකිය මෙතන ඉංග්රීසි, ස්පාඤ්ඤ සහ ප්රංශ.

“Bether Certificate පිරිනැමීම් වලංගු කිරීම, තහවුරු කිරීම සහ සහාය අවශ්‍ය බව සෑම දිනකම ලොව පුරා සිටින තරුණ තරුණියන්ගෙන් මට අසන්නට ලැබේ,” Gaga ප්‍රකාශනයට පැවසීය. “මෙම සම්පත එම එක් එක් යෞවනයන් හා ලෝකය සමඟ බෙදා ගැනීම මට සෑම දෙයක්ම අදහස් කරන අතර මම එය බෙදාගන්නේ එකිනෙකා වෙනුවෙන් එහි සිටීම සඳහා අප එකිනෙකාට කාර්යභාරයක් ඇති බව මට සහ අනෙක් සියල්ලන්ට මතක් කර දීමේ මාර්ගයක් ලෙසයි.”

Gaga ගේ මව, Born This Way පදනමේ සම-නිර්මාතෘ සහ සභාපති සින්තියා ජර්මනෝටා එකඟ විය. “අපි යෞවනයන්ගේ මානසික සෞඛ්‍යය සහ යහපැවැත්ම ප්‍රවර්ධනය කිරීමට කටයුතු කරන්නේ: කරුණාව සිසිල් කිරීම; යෞවනයන්ගේ හැඟීම් තහවුරු කිරීම; සහ මානසික සෞඛ්‍යය වටා ඇති අපකීර්තිය ඉවත් කිරීම.

“Bether සහතිකය වැදගත් සහ හදිසි අවශ්‍ය මානසික සෞඛ්‍ය සම්පතක් වන අතර සෑම තැනකම සිටින තරුණ තරුණියන්ට කාරුණික හා නිර්භීත ලෝකයක් ගොඩනැගීම සඳහා තම සම වයසේ මිතුරන්ට ආරක්ෂිතව සහාය වීමට භාවිතා කළ හැකිය,” ඇය තවදුරටත් පැවසුවාය.

ගාගා බදාදා (මාර්තු 9) Instagram වෙත ගොස් “ඔබ දකින දේ කියන්න,” “ඔබ සැලකිලිමත් බව පෙන්වන්න, ඇතුළුව, යමෙකු වෙනුවෙන් ආරක්ෂිතව සිටිය යුතු ආකාරය පිළිබඳ රන් රීති පහ” පැහැදිලි කරමින්, මාර්ගගත පාඨමාලාවේ ප්‍රවෘත්ති බෙදා ගැනීමට ද ගියේය. ඔවුන්ට සවන් දෙන්න, ඔබේ කාර්යභාරය දැනගෙන උදව් කිරීමට සම්බන්ධ වන්න

ඇයගේ සටහන බලන්න මෙතනසහ Bether සහතිකය සඳහා ලියාපදිංචි වන්න මෙහි.

Next Post

MWC 2022 හොඳම: ඉහළම ජංගම තාක්ෂණය සඳහා Billboard's Picks

Thu Mar 10 , 2022
දශක තුනකට වැඩි කාලයක්, වාර්ෂිකව ජංගම ලෝක සම්මේලනය (MWC), බාර්සිලෝනාහි, ජංගම දුරකථනවල සිට ටැබ්ලට් පරිගණක දක්වා නවීනතම ජංගම තාක්ෂණය නැරඹීමට ස්ථානය වී ඇත. 2020 දී වසරක නිවාඩුවක් සහ 2021 දී කුඩා, ප්‍රමාද වූ අනුවාදයකින් පසුව, සම්මන්ත්‍රණය මේ වසරේ නැවත පැමිණියේය – ශක්තියෙන් මඳක් නිශ්ශබ්ද වූ නමුත් අතථ්‍ය යථාර්ථය සහ ෆින්ටෙක්හි […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.