‘Pam & Tommy’: අවසන් තරඟය නොමිලේ නරඹන්නේ කෙසේද?

විශේෂාංගගත සියලුම නිෂ්පාදන සහ සේවා සංස්කාරකවරුන් විසින් ස්වාධීනව තෝරා ගනු ලැබේ. කෙසේ වෙතත්, Billboard හට එහි සිල්ලර සබැඳි හරහා කරන ලද ඇණවුම් සඳහා කොමිස් මුදලක් ලැබිය හැකි අතර, සිල්ලර වෙළෙන්දාට ගිණුම්කරණ අරමුණු සඳහා නිශ්චිත විගණනය කළ හැකි දත්ත ලැබිය හැකිය.

මාලාවේ අවසාන කොටස පාම් සහ ටොමීකේන්ද්‍රගත වූ අතිශයින් අපේක්‍ෂිත miniseries පමෙලා ඇන්ඩර්සන් හා ටොමී ලීගේ සෙක්ස් ටේප් කතාව, මංගල දර්ශනය විය හුලු බදාදා (මාර්තු 9).

ලිලී ජේම්ස් සහ Sebastian Stan කීර්තිමත් පුද්ගලයන්, පෞද්ගලිකත්වය සහ තාක්ෂණයේ ගැටීම සහ රියැලිටි ටීවී යුගයට මඟ පෑදූ “සංස්කෘතික උමතුවක්” බවට පත් වූ ආකාරය ගවේෂණය කරන කොටස් අටකින් යුත් සීමිත මාලාවේ හිටපු යුවළ ලෙස රඟපායි.

Seth Rogen, Nick Offerman, Taylor Schilling, Paul Ben Victor සහ Fred Hechinger රංගනයෙන් දායක වේ.

මාලාවේ පළමු කථාංග දෙක පහත වැටුණි හුලු පෙබරවාරි 2. බදාදා අවසන් කථාංගය දක්වා සෑම බදාදා දිනකම නව කථාංග මංගල දර්ශනය විය. ඔබ කතා මාලාවට හසු නොවූයේ නම්, එය සති අන්තයේ විශිෂ්ට විනෝදාංශයකි. පළමු කථාංගය, “Drilling and Pounding” ලෙස නම් කර ඇති අතර, ඇන්ඩර්සන් සහ ලී සඳහා අසතුටුදායක අත්කම්කරුවෙකු වන Rand Gauther (Rogen) ටේප් එක සොයා ගන්නා මොහොත ප්‍රතිනිර්මාණය කරයි. “I Love You Tommy,” දෙවන කථාංගය, ඔවුන් දෙදෙනා පළමු වරට හමුවීම සහ දින හතරකට පසුව විවාහ වීම විස්තර කරයි. ඉතිරි කථාංග පුරාවට, ප්‍රේක්ෂකයන්ට ලිංගික ටේප් කාන්දුව ඔවුන්ගේ සම්බන්ධතාවයට බලපෑ ආකාරය ඇතුළුව Pam & Tommy ගේ සුළිසුළං ප්‍රේම සම්බන්ධය දිග හැරෙනු ඇත.

“අපි මෙම කථා දෙස ආපසු හැරී බලන අතර මිනිසුන්ට සලකන ආකාරය සහ සමාජයක් ලෙස අප කාන්තාවන්ට සලකන ආකාරය පිළිබඳ අපගේම වරදක් බව වටහා ගනිමු, විශේෂයෙන්, මාධ්‍ය හරහා පමණක් නොව, විවිධ මට්ටම්වල,” ජේම්ස් කිව්වා සම්මුඛ සාකච්ඡාවකදී. “සංවාදයක් අවුලුවාලීම හොඳ දෙයක්, අප සියලු දෙනාටම අභ්‍යන්තරව බැලීම සහ අප දෙස බැලීම සහ වඩා හොඳ කිරීමට උත්සාහ කිරීම වැදගත් වේ.”

ඇන්ඩර්සන් සහ ලී සමාජ මාධ්‍ය පැවතීමට වසර කිහිපයකට පෙර වෛරස් බවට පත් වූ පළමු ජනප්‍රිය යුවළ බවට පත්විය. ටේප් බෙදා හැරීමට කිසි විටෙකත් එකඟ නොවූ හිටපු අය ජයග්‍රහණය කළහ හිමිකම් කඩ කිරීමේ නඩුව අන්තර්ජාලයෙන් එම දර්ශන ලබාගෙන අලෙවි කළ සමාගමට එරෙහිව.

නරඹන ආකාරය පාම් සහ ටොමී නොමිලේ මාර්ගගතව

ඔබ දැනටමත් දායක වී ඇති මිලියන ගණනක් අතර නොවේ නම් හුලුදැන් ඔබට පළමු මාසය සඳහා නොමිලේ සම්බන්ධ වීමට අවස්ථාවයි. හුලුගේ වඩාත්ම ජනප්‍රිය සාමාජික සැලැස්ම වන්නේ සම්මත, දැන්වීම්-සහාය දක්වන පැකේජයයි මසකට $6.99 (හෝ වසරකට $69.99) රූපවාහිනී සහ චිත්‍රපට කථාංග දහස් ගණනක් ප්‍රවාහ කිරීමට. එයට ඇතුළත් වේ පාම් සහ ටොමී, මම ඔබේ පියා හමුවූ ආකාරය සහ අනෙකුත් Hulu මුල් පිටපත්, ඊට අමතරව ජාල TV සහ කේබල් සංදර්ශන වලින් බොහෝ නව කථාංග විකාශනයට පසු දින. මීට අමතරව, Hulu විසින් ශිෂ්‍ය වට්ටමක් ලබා දෙන අතර එය දැන්වීම්-සහාය දක්වන සැලැස්ම සඳහා මිල අඩු කරයි මසකට $1.99.

Hulu හි දැන්වීම්-රහිත සැලැස්ම වේ මසකට $12.99 මිල අඩු පැකේජයේ ඇති සියල්ල සඳහා, නමුත් ඔබට වැඩසටහන් බාගත කර ඒවා නොබැඳි ලෙස ප්‍රවාහ කිරීමටද හැකිය. තවත් අයවැය-හිතකාමී විකල්පයක් වන්නේ හුලු බණ්ඩලය, ඇතුළත් වේ ඩිස්නි + හා ESPN+ මසකට $13.99 සඳහා.

ඔබ සජීවී රූපවාහිනිය නැරඹීමට කැමති නම්, Hulu + Live TV (මසකට $69.99) සීමිත එකතු කිරීම් සහිත සජීවී නාලිකා 75 කට වඩා ඇත, පැය 50 ක cloud DVR ගබඩාව, සහ Hulu, Disney+ සහ ESPN+ ප්‍රවාහ පුස්තකාල වෙත ප්‍රවේශය. වෙළඳ දැන්වීම් කිසිවක් සඳහා, $75.99 සඳහා දැන්වීම්-රහිත Hulu + සජීවී රූපවාහිනී සැලැස්ම උත්සාහ කරන්න.

Hulu පරිශීලකයින්ට එක් ගිණුමක් යටතේ පැතිකඩ හයක් දක්වා නිර්මාණය කළ හැකි අතර, ඔබට ඔබේ රූපවාහිනිය, ලැප්ටොප් හෝ වෙනත් ප්‍රවාහ උපාංගයකින් නැරඹිය හැකිය. HBO මැක්ස්Cinemax, ප්රදර්ශණ කාලය හා ස්ටාර්ස් ඇඩෝන නාලිකා ලෙසද Hulu හි ඇත.

ඊට අමතරව පාම් සහ ටොමීHulu ග්‍රාහකයින්ට දෙවන වාරය අධික ලෙස නැරඹිය හැක බෝනික්කා මුහුණ, හයවන වාරය Trolls: TrollsTopia, ත්‍රාසජනක චිත්‍රපටය පිටවීමක් නැත සහ අලුතින් නිකුත් කරන ලද ත්‍රාසජනක චිත්‍රපටය නැවුම්.

Next Post

පිපෙන් ජූනියර් පවසන්නේ ජයග්‍රහණය කොමදෝරුවරුන්ට වැඩි විශ්වාසයක් ලබා දෙන බවයි

Thu Mar 10 , 2022
සම්පූර්ණ කතාව සඳහා ESPN.com වෙත පිවිසෙන්න.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.