‘The Masked Singer’ වේදිකාවේ හවුලර්ට පසු මැක්ටෙරියර් හෙළි කරයි

වෙස්මුහුණු ගායකයා එහි හත්වන වාරය එහි දෝෂ සහිත ප්‍රහසන සඳහා මතක තබා ගත හැකි කථාංගයක් සමඟින් ආරම්භ විය, සහ එහි වඩාත්ම මතභේදාත්මක තරඟකරු ක්‍රීඩාවේ රැඳී සිටින බැවිනි.

බදාදා රාත්රියේ, පහර නරියා මාලාව එහි පළමු සහභාගිකයා, McTerrier ඇඳුමේ වැඩ කරන කීර්තිමත් පුද්ගලයා ගෙදර යවා ඇත.

කිල්ට් එකක් සහ ස්පෝරන් පැළඳ සිටි කෙළින් සිටින දඩයක්කාරයා ලවර්බෝයිගේ “වර්කිං ෆෝ ද සති අන්තයේ” ප්‍රසංගයක් සඳහා මයික් වෙත යාමට පෙර ඩ්‍රම් කට්ටලය පිටුපසින් පැද්දේය. McTerrier ගේ උත්සාහය ගැටලුවලින් යටපත් විය. එක් අමිහිරි මොහොතකදී, මිනිසාගේ ප්‍රමාණයේ ටෙරියර් ඔහුගේ ඇඳුමෙන් වෙස්මුහුණ තට්ටු කිරීමට සමත් විය.

එය පිටුපස සිටියේ ඩෆ් ගෝල්ඩ්මන්, ආහාර ජාලය තරුව සහ සුප්රසිද්ධ බේකරි.

වේදිකාවේ සිදු වූ වැරදි ආපසු නිවසට පැමිණි ප්‍රේක්ෂකයන්ට මග හැරුණේ නැත. “වෙස්මුහුණු ගායකයා අවුල් ජාලයකි, එක වෙස් මුහුණක් ගිලිහී ගියේය. මොකද වෙන්නේ,” එක් රසිකයෙක් ට්විටර් හි ලිවීය.

ගෝල්ඩ්මන් පහතට සහ පිටතට යාමත් සමඟ, දැන් අවධානය යොමු වන්නේ අපකීර්තියට පත් හිටපු ඩොනල්ඩ් ට්‍රම්ප්ගේ පුද්ගලික නීතිඥ රූඩි ජුලියානි වෙත ය; වඩාත්ම අනියම් පවා වෙස්මුහුණු සිංගේඔහු එම වර්ණවත් ඇඳුමක් යට සැඟවී සිටින බව රසිකයෝ දනිති.

මාලාවක් පටිගත කිරීමේදී, දෙකක් වෙස්මුහුණු ගායකයා ගුලියානි වෙස්මුහුණු කළ විට විනිසුරුවන් වේදිකාවෙන් ඉවත් වූ බව වාර්තා වේ. ඩෙඩ්ලයින් ට අනුව, කෙන් ජියොන්ග් සහ රොබින් තික්ගේ කෙන් ජියොන්ග් සහ රොබින් තික් “විරෝධතා දක්වමින් ඉක්මනින් වේදිකාවෙන් ඉවත්ව ගියහ” එහි පැහැදිලි නැත ඔහු ඇඳ සිටි ඇඳුම.

McTerrier කාර්ය සාධනය සහ ආවරණ ඉවත් කිරීම පහතින් නරඹන්න.

Next Post

එක්සත් ජනපද ඩොලරයක විකුණුම් අගය රු. බැංකු කිහිපයක 260යි

Thu Mar 10 , 2022
ප්‍රමුඛ පෙළේ පෞද්ගලික වාණිජ බැංකු කිහිපයක් අද එක්සත් ජනපද ඩොලරයක විකුණුම් අගය රු. 260 ක් සහ ගැනුම් මිල රු. 250 USD සඳහා, මහ බැංකුව විසින් මුදල් පාවෙන තීරණයෙන් පසුව. තව..

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.