අරියානා ග්‍රෑන්ඩ් ඔර්ලන්ඩෝහිදී මැඩම් ටුසාඩ්ස් ඉටි රූපය ලබා ගනී

Madame Tussauds Orlando ෆ්ලොරිඩාවේ ස්වදේශිකයාට ගෞරව කරයි අරියානා ග්රෑන්ඩ් නව ඉටි රූපයක් සමඟ.

මෙම රූපය දැන් ෆ්ලොරිඩාවේ ඔර්ලන්ඩෝ හි ICON උද්‍යානයේ ආකර්ශනීය ස්ථානයේ ප්‍රදර්ශනය කෙරේ, එහිදී අමුත්තන් සමීපව සිට සංගීත කාමරයේ ඇති ප්‍රතිමාව සමඟ ඡායාරූප ගන්නා අතර එහිදී ඇය විසින් ආනුභාව ලත් සුඛෝපභෝගී දර්ශනයක සිටගෙන සිටියි. “7 Rings” සංගීත වීඩියෝව.

ග්‍රෑන්ඩ්ගේ ඉටි රූපය ඇගේ අත්සන සහිත පෝනිටේල් සහ පියාපත් සහිත ලයිනර් ඇත, ස්වීටනර් චාරිකාව අතරතුර ඇගේ පෙනුමෙන් ආනුභාව ලත් රෝස පැහැති ඇඳුමකින් සම්පූර්ණයි – ඇගේ පච්ච කොටා, ඇත්ත වශයෙන්ම, සම්පූර්ණ ප්‍රදර්ශනය කෙරේ.

Ariana Grande, Madame Tussauds

Madame Tussauds Orlando හි Ariana Grande Wax Figure

Florida’s වෙත ලැබුණු නිවේදනයකට අනුව WFTV9ලන්ඩනයේ චිත්‍රාගාර ශිල්පීන්, මූර්ති ශිල්පීන් සහ නිර්මාණකරුවන් කණ්ඩායමක් එකතු වී, රූපය සඳහා ග්‍රෑන්ඩ්ගේ නිශ්චිත සමානකම ග්‍රහණය කර ගැනීම සඳහා මාස හයක් තිස්සේ පින්තූර, වීඩියෝ, සඟරා සහ වෙළඳ භාණ්ඩ පර්යේෂණ කළහ.

ග්‍රෑන්ඩ් මෑතක සිට සැමියා ඩෝල්ටන් ගෝමස් සමඟ විවාහ ජීවිතය සතුටින් ගත කරමින් සිටි අතර, ඉතා මෑතක දී දුර්ලභ දෙයක් බෙදාහදා ගත්තේය Instagram සටහන පෙබරවාරී 16 වෙනිදා මෙම යුවළගේ. 28 හැවිරිදි “තනතුරු” ගායිකාව ගෝමස් වටා දෑත් ඔතා ඇය පෙනී සිටින ඡායාරූපයක් උඩුගත කළා පමණක් නොව, ඔවුන් සිපගන්නා ආකාරය පිළිබඳ ඉක්මන් වීඩියෝවක් ද බෙදා ගත්තාය.

සැණෙකින්, දෙවරක් ග්‍රැමී ජයග්‍රාහකයා සිනිඳු කළු ඇඳුමකින් සැරසී සිටින අතර, එයට ගැලපෙන ස්ටයිලෙටෝස් සහ ඇගේ අත්සන සහිත පෝනිටේල් එකක් පැළඳ සිටින අතර ගෝමස් – හැඩකාර අළු ඇඳුමකින් සැරසී – ඇය දෙස ආදරයෙන් බලා සිටී. මීළඟ ස්ලයිඩයේ වීඩියෝ පටය ඇත, එය කැමරා ෆ්ලෑෂ් ක්‍රියා විරහිත වන විට යුගලය මිහිරි ස්මූච් එකක් බෙදා ගන්නා ආකාරය පෙන්වයි.

එමහඬපුහුණුකරුවාගෝමස් සමඟ විවාහ වියසුඛෝපබෝගී දේපළ වෙළඳාම් නියෝජිතයෙක්, 2021 මැයි මාසයේදී, විශාල සිදුවීමක් අනුස්මරණය කරමින් ඡායාරූප Instagram හි. මෙම යුවළගේ සුළි කුණාටු සම්බන්ධතාවය 2020 දී නැවත ආරම්භ වූ අතර, ඔවුන් ඔවුන්ගේ ප්‍රේමය තහවුරු කළහ. ඉක්මන් පෙනුමක්ග්‍රෑන්ඩ් සහ ජස්ටින් බීබර්ගේ සංගීත වීඩියෝවේ “යූ එක්ක හිරවෙලා.”

මෙහි ක්ලික් කරන්න Madame Tussauds Orlando හි Grande ගේ ඉටි රූපය බැලීමට ප්‍රවේශපත්‍ර මිලදී ගැනීමට.

 

Next Post

අද කොවිඩ් එන්නත් ලබාදෙන ස්ථාන මෙන්න

Fri Mar 11 , 2022
එන්නත් නොගත් අයට දැනුම් දීමක් කොවිඩ්-19 බලපෑම ලබා ගැනීම සඳහා රජය විසින් ගෙන යන එන්නත්කරණය කිරීමේ වැඩසටහනට අනුව අද (11) දිනයේ ද ස්ථාන කිහිපයකම එම වැඩසටහන් ක්‍රියාත්මක වේ. එහි සෞඛ්‍ය‍ය අංශවල උපදෙස් මත එම වැඩසටහන් සිදුකෙරේනු ඇත. The post අද කොවිඩ් එන්නත් ලබාදෙන ස්ථාන මෙන්න appeared first on Aruna.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.