ඇඩෙල් විශේෂ ‘ඇඩෙල් සමඟ ප්‍රේක්ෂකයෙක්’ NBC වෙත පැමිණේ | Billboard News

ඔබට එක්සත් රාජධානියේ ITV නාලිකාවේ සහ එහි ඉල්ලුමට අනුව ITV Hub වේදිකාවේ Adele ගේ ‘Audience With Adele’ විශේෂ නැරඹීමට නොහැකි වූයේ නම්, කරදර නොවන්න. තරුගේ ’30’ යැවීමේ සාදය මේ මාසයේ පොකුණ තරණය කරමින් එක්සත් ජනපදයට යයි.

Next Post

බස් ගාස්තු සියයට 50කින් ඉහළට?

Fri Mar 11 , 2022
ලංකා ඛනිජ තෙල් සංස්ථාව සහ අයි.ඕ.සී සමාගම ඉන්ධන මිල ඉහළ දැමීමට සාපෙක්ෂව බස් ගාස්තු සියයට 50කින් ඉහළ දැමිමට සිදුවන බව සමස්ථ ලංකා බස් රථහිමියන්ගේ සංගමයේ ලේකම් අංජන ප්‍රියන්ජිත් මහතා කියයි.

සබැඳි පුවත්

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.