’’ඖෂධ පාලන මිල ඉවත් කරන්න’’

ඖෂධ සඳහා පනවා තිබෙන පාලන මිල වර්තමානයට නොගැලපෙන බැවින් එය ඉවත් කළ යුතු බව සමස්ත ලංකා පෞද්ගලික ඖෂධ ශාලා හිමියන්ගේ සංගමයේ සභාපති චන්දික ගල්කන්ද මහතා අද (11) පැවසීය.

Next Post

Cardi B ටෙක්සාස් ශිෂ්‍යයන් පුටු සමග උපක්‍රමශීලීව පහර දීමේ වීඩියෝව 'පිළිකුල් සහගත' ලෙස අමතයි

Fri Mar 11 , 2022
කාඩි බී පන්ති කාමරයේ විකාර සඳහා වෙලාවක් නැත. බ්‍රහස්පතින්දා (මාර්තු 10) ටෙක්සාස් මධ්‍යම පාසලක වෛරස් වීඩියෝවක් දැකීමෙන් පසු රැප් ගායකයා දැඩි වචන සහිත ට්වීට් එකක් නිකුත් කළේය, එහි සිසුන් ආදේශක ගුරුවරයෙකුට ලෝහ පුටුවකින් පහර දෙන ආකාරය පෙන්නුම් කරන අතර ඔහුගේ නළල මත ලේ වැගිරීම් ඇති විය. Dallas හි උප නගරයක […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.