ක්‍රොඒෂියාවට වැටී ඇත්තේ යුක්රේන ඩ්‍රෝන යානාවක්

ක්‍රොඒෂියා රාජ්‍යයේ සැග්‍රෙබ් නුවරට කඩා වැටී ඇත්තේ යුක්රේන හමුදාවට අයත් ඩ්‍රෝන යානාවක් බව අද පස්වරුවේ ක්‍රොඒෂියා බලධාරීහු තහවුරු කළහ.

Next Post

සංගීත කණ්ඩායමේ නමක ඇත්තේ කුමක්ද? පෙනෙන විදිහට නඩු ගොඩක්

Fri Mar 11 , 2022
මෑතක් වන තුරුම, මොරිස් ඩේ සිතුවේ “මොරිස් ඩේ ඇන්ඩ් ද ටයිම්” – ප්‍රින්ස් විසින් එකලස් කරන ලද ෆන්ක් සංගීත කණ්ඩායමේ නම 1981 වසර 40 කට වැඩි කාලයක් තිස්සේ භාවිතා කිරීමට ඔහු පැහැදිලි බවයි. ඔහු පවසන්නේ ප්‍රින්ස්ට ඔහු මිය යාමට පෙර එය භාවිතා කිරීම සම්බන්ධයෙන් කිසි විටෙකත් ගැටලුවක් නොවූ බවත්, ඩේ […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.