ග්‍රීම්ස් එලොන් මස්ක් සමඟ දෙවන දරුවාගේ උපත හෙළි කරයි: නම බලන්න | Billboard News

Grimes සහ Elon Musk නැවතත් දෙමාපියන් වේ. ගායිකාව වැනිටි ෆෙයාර් සමඟ සම්මුඛ සාකච්ඡාවකදී හෙළි කළේ ඇය සහ ටෙස්ලා නිර්මාතෘවරයා දෙසැම්බර් මාසයේදී ගැහැණු ළමයෙකු පිළිගැනීම සඳහා වසංගතය අතරතුර ආදේශකයක් හරහා ඔවුන්ගේ පැටවුන් පුළුල් කළ බවයි.

Next Post

8-බීජ Aggies ලකුණු 1-බීජ Auburn හි විස්මිත උඩු යටිකුරු කිරීම

Fri Mar 11 , 2022
ටෙක්සාස් A&M අර්ධකාලීන 37-21 ඉදිරියෙන් සිටින අතර අවසානයේ ලකුණු 20 කින් ඉදිරියෙන් සිටි අතර පසුව කෝපාවිෂ්ඨ Auburn රැලියක් ප්‍රමාද වී 67-62 දැවැන්ත ජයග්‍රහණයක් ලබා ගත්තේය.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.