තිරිඟුපිටි මිලත් ඉහළට

ප්‍රීමා සමාගම ගත් තීරණය

තිරිඟුපිටි කිලෝග්‍රෑමයක මිල වැඩි කිරීමට ප්‍රීමා සමාගම තීරණය කර ඇත.

ඒ අනුව තිරිඟුපිටි කිලෝ ග්‍රෑම් එකක් රුපියල් 35 ත් 45 ත් අතර මිලකින් ඉහළ අගයක් ගනී.

 

The post තිරිඟුපිටි මිලත් ඉහළට appeared first on අරුණ.

Next Post

දක්ෂිණ අධිවේගයේ ලොරි ලොරි ගැටී අයෙක් මරුට

Fri Mar 11 , 2022
දක්ෂිණ අධිවේගී මාර්ගයේ දොඩම්ගොඩ ප්‍රදේශයේදී කඩවත දෙස සිට මාතර දෙසට ධාවනය වූ බිත්තර පැට වූ ලොරි රථයක් , එම දෙසටම ධාවනය වෙමින් තිබූ සිමෙන්ති පැට වූ තවත් ලොරි රථයක් ඉස්සර කිරීමට යාමේදී , එහි පිටුපස බඳෙහි වැදි, සිදු වූ මාරක රිය අනතුරින් පුද්ගලයකු මියගොස් තවත් දෙදෙනකු බරපතළ තුවාල ලබා නාගොඩ […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.