නලින් ගෙනා පාන් කාලෙන් මැතිසභයේ උණුසුමක්

සමගි ජන බලවේගයේ කුරුණෑගල දිස්ත්‍රික් මන්ත්‍රී නලින් බණ්ඩාර ජයමහ මහතා පාර්ලිමේන්තු සභා ගර්භයට පාන් කාලක් ගෙන ඒම නිසා එහි අද (11) පස්වරුවේ නොසන්සුන් තත්වයක් ඇතිවිය.

Next Post

ශ්‍රී ලංකා ක්‍රිකට් කණ්ඩායමට තවත් පුහුණුකරුවෙක්

Fri Mar 11 , 2022
ශ්‍රී ලංකා කණ්ඩායමේ පන්දු රැකීමේ පුහුණුකරු මෙන්න එංගලන්ත නොටිංහැම්ෂයර් ප්‍රාන්ත ක්‍රිකට් කණ්ඩායමේ පුහුණුකරු ලෙස සේවය කළ ඇන්ටන් රූව් ශ්‍රී ලංකා කණ්ඩායම සහ එක්වී ඇති බව වාර්තා වෙයි. ඔහු ශ්‍රී ලංකා කණ්ඩායමේ පන්දු රැකීමේ පුහුණුකරු ලෙස පත් කර ඇති බව ජාත්‍යන්තර මාධ්‍ය සංවිධානය කළේය. “ශ්‍රී ලංකාවෙන් ලැබෙන සුවිශේෂී අභියෝගයක්. එසේම මට […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.