මෙම නාට්‍යමය චිත්‍රපටය හරහා යුක්රේන ආක්‍රමණය සඳහා පුටින්ගේ සාධාරණීකරණය රුසියාවේ ඉහළම ප්‍රචාරකයෙකු පුරෝකථනය කළ ආකාරය

“පුටින්ගේ සූපවේදියා” Yevgeny Prigozhin ගේ රාජ්‍ය මාධ්‍ය වෙබ් අඩවි ජාලය 2016 මැතිවරනයේදී රුසියාවේ භූමිකාව ප්‍රතිනිර්මාණය කරන තවත් චිත්‍රපටයක් ප්‍රචාරය කිරීමට ඩොනල්ඩ් ට්‍රම්ප් ජූනියර් සහ Rudy Giuliani ගේ කොමියෝ වීඩියෝ භාවිතා කළේය.


සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

Next Post

මහනුවර දුම්රිය පැයක් අලව්වේ

Fri Mar 11 , 2022
කොළඹ කොටුව සිට මහනුවර බලා අද (11) 5.50 ට පිටත්වූ දුම්රිය මේ වන විට බුද්යොමුව සහ අලව්ව දුම්රිය ස්ථාන අතර පැයකට අධික කාලයක් නවතා තැබීමෙන් සති අන්තයේ නිවෙස් බලා යන ජනතාව දැඩි අපහසුතාවට පත්ව සිටිති.

සබැඳි පුවත්

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.