මේගන් තී ස්ටාලියන් ‘යක්ෂ නමස්කාරය’ චෝදනාවට ලක්වීමෙන් පසු ‘මිහිරි පයි’ වීඩියෝ සංකේතය පැහැදිලි කරයි

Megan Thee Stallion ඇයගේ කලාව ආරක්ෂා කරයි. සිකුරාදා (මාර්තු 11), රැප් ගායකයා, පසෙකින් Dua Lipa, ඔවුන්ගේ නව ඒකාබද්ධ ගීතය වන “ස්වීටස්ට් පයි” සමඟින් ට්‍රිපි වීඩියෝව එළිදක්වන ලදී. නමුත් එම ක්ලිප් එක සමහර නරඹන්නන්ගේ මුවෙහි ඇඹුල් රසයක් ඉතිරි කළේය. කෙසේ වෙතත්, මේගන් වීඩියෝව විවේචනය කිරීමෙන් නොසැලී සිටි අතර එය නොසන්සුන් බව දුටු අයට සංකේතවාදය පැහැදිලි කිරීමට සතුටු විය.

“මට පේනවා ඒක #SweetestPie වීඩියෝව සමහර පුද්ගලයින් බිය ගන්වා හෝ ඔවුන්ව ටිකක් රිංගුවා … lol මෙහෙයුම ඉටු විය මම ත්‍රාසජනක චිත්‍රපට / සෞන්දර්යයට ආදරය කරන බව මට කී වතාවක් පැවසිය යුතුද, ”හූස්ටන් රැප් ගායකයා ට්වීට් කළේය.

“Sweetest Pie” වීඩියෝ පටයේ සමහර පිරිමින් වට්ටක්කා වල පණපිටින් තම්බා ගැනීම, Lipa කකුල් අටේ මකුළුවෙකු බවට පරිවර්තනය වීම සහ රැප් ගායකයා සහ පොප් ගායකයා ඔවුන්ගේ අපරාධ සඳහා පුළුස්සා දමන විට කණුවක එල්ලා මරා දමන දර්ශනයක් ඇතුළත් විය. විරුද්ධ ලිංගයේ අයට එරෙහිව.

27 හැවිරිදි තරුණයාගේ අදහස් දැක්වීමේ අංශයේ පුද්ගලයෙක් ප්‍රතිචාර දැක්වූයේ, “මේගන් ඔබට අවංක විය හැකිද? වීඩියෝ පටය සංකේතාත්මක බොහෝ දේ පැතිරවීමට අදහස් කරන ලදී. ඩුවා සිට වචනාර්ථයෙන් මකුළු යක්‍ෂයෙකු වීම, යාල් මායාකාරියන් වීම සහ එය එළිදරව්ව ආසන්නයේ ඇති අපාය වීම. මේක Hansel & Gretel වගේ වුණාට බය හිතෙන චිත්‍රපටියක් නෙවෙයි කියලා කියන්න පුළුවන්. මෙය යක්ෂ නමස්කාරයක් විය. ”

කෙසේ වෙතත්, විචාරකයාගේ චෝදනාව මත මේගන් එල්ලී සිටියේ නැත. පිරිමින් ඇයට අගෞරව කර ඇති ආකාරය සහ ඇය – මෙන්ම අනෙකුත් කාන්තාවන් – අවසානයේ ජයග්‍රාහී වූ ආකාරය වීඩියෝවේ රූප නිරූපණය කරන බව ඇය පවසයි.

“වීඩියෝවේ සංකේතය වූයේ පිරිමින් මා වෙත පැමිණෙන විට මම ඔවුන්ව කන ආකාරයයි. සෑම අවස්ථාවකදීම ඔබ සැමගේ මායාකාරියන් කාන්තාවන්ට පහර දෙන විට පවා අපි තවමත් අළුවලින් නැගිටින්නෙමු. වෙන කවරදාටත් වඩා ශක්තිමත්, ”ඇය ලිවීය.

මාර්තු 15, 17 සහ 20 යන දිනවල ඩෙන්වර්, ටුල්සා සහ ෆීනික්ස් හි පැවැත්වෙන ඇගේ අනාගත නොස්ටැල්ජියා චාරිකාව අතරතුර “තොට් ෂිට්” රැප් ගායකයා ලිපා සමඟ එක් වීමට සූදානම් වේ. “ස්වීටස්ට් පයි” වීඩියෝව නැවත බලන්න සහ පහත ට්වීට් බලන්න.

Next Post

Nat King Cole Legacy කළමනාකරණය කිරීමට නියමිතව ඇත්තේ Irving Azoff's Iconic Artists Group විසිනි

Fri Mar 11 , 2022
අර්විං අසොෆ්ගේ Iconic Artists Group හි උරුමය කළමනාකරණය කිරීමට අත්සන් කර ඇත නැට් කිං කෝල් ගායකයාගේ පවුල සමඟ නව ගනුදෙනුවකදී එය සිකුරාදා (මාර්තු 11) නිවේදනය කරන ලදී. ගිවිසුම යටතේ, Iconic විසින් නව පරම්පරාවන් වෙත කෝල්ගේ උරුමය “කළමනාකරණය, ආරක්ෂා කිරීම, සංරක්ෂණය සහ පුළුල් කිරීම” සිදු කරනු ඇත. මෙම ගනුදෙනුව ඔහුගේ වාර්තාගත […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.