රියදුරු බලපත්‍ර ලක්ෂ දෙකක් හිර වෙයි

රියදුරු බලපත්‍ර මුද්‍රණය කිරීම සඳහා අවශ්‍ය ආනයනික සුහුරු කාඩ්පත් නොමැතිවීම නිසා පසුගිය ජනවාරි මස සිට මේ දක්වා රියදුරු බලපත්‍ර ලක්‍ෂ 2 කට අධික ප්‍රමාණයක් මුද්‍රණය කිරීමට නොහැකි වී ඇතැයි මෝටර් රථ ප්‍රවාහන දෙපාර්තමේන්තු ආරංචි මාර්ග සඳහන් කරයි.

Next Post

Rihanna's Best Clapbacks of all time

Fri Mar 11 , 2022
කවදා ද රිහානා විලාසිතාමය ලෙස ප්‍රමාද වී පැමිණේ – විශේෂයෙන්ම ඇගේ ළදරු ගැටිත්ත මත සරසන ලද කළු පැහැති ඇඳුමකින් සැරසී සිටියදී – ඇයගේ ප්‍රමාදය ගැන අදහස් දැක්වීම උසස් නොවේ. නමුත් මේ මාසයේ පැරිස් විලාසිතා සතියේ Dior Autumn Winter 2022 ප්‍රදර්ශනය අතරතුර එක් පුද්ගලයෙක් එය සිදු කළේය (“ඔබ ප්‍රමාදයි!” යනුවෙන් පොප් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.