විදුලි හදිසි මිලදී ගැනීමට අවසර දෙයි

විදුලි ගාස්තු ඉහළ දැමීමට කටයුතු කරමින් සිටින බවත් ටෙන්ඩර් පටිපාටියෙන් බැහැරව හදිසි විදුලි මිලදීගැනීමට අවසර දුන් බවත් මහජන උපයෝගිතා කොමිසමේ සභාපති ජනක රත්නායක මහතා අද (11) පස්වරුවේ පැවසීය.

Next Post

Genius Google Over Song Lyrics ට එරෙහි නීතිමය සටන පරාජය කරයි

Fri Mar 11 , 2022
ගීත රචනා වෙබ් අඩවිය Genius හට සේවාවේ අන්තර්ගතය පිටපත් කිරීම සම්බන්ධයෙන් Google හට නඩු පැවරිය නොහැක, ෆෙඩරල් අභියාචනාධිකරණය බ්‍රහස්පතින්දා තීන්දු කළේ, වෙබ් අඩවියට එය ප්‍රදර්ශනය කරන ගී පද සඳහා ප්‍රකාශන හිමිකම් ඇත්ත වශයෙන්ම හිමි නොවන බැවිනි. ගී පද එකතු කිරීමට සහ විවරණය කිරීමට පරිශීලකයින්ට ඉඩ දෙන ජනප්‍රිය වේදිකාවක් වන Genius, […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.