විදෙස් ඇමැති හමුව අසාර්ථකයි

යුක්රේන විදේශ අමාත්‍ය දිමිත්‍රෝ කුලේබා සහ රුසියන් විදේශ අමාත්‍ය සර්ගේ ලැව්රෝව් අතර හමුවක් තුර්කිය මැදිහත් වීමෙන් තුර්කියේ අන්ටල්යා නුවරදී පැවැත්විණි.

Next Post

වෝනර් මියුසික් හි රුසියානු පිටවීම වරක් පොරොන්දු වූ වෙළඳපොළක විශාල ඔට්ටුවක් ආපසු හරවයි

Fri Mar 11 , 2022
මේ සතියේ රුසියාවේ සිය මෙහෙයුම් වසා දැමූ ප්‍රථම යුනිවර්සල් මියුසික් ගෲප් හි මූලිකත්වය අනුගමනය කළ යුතුද යන්න ප්‍රධාන සංගීත ලේබල් කිරා මැන බැලූ බැවින් – වෝනර් සංගීත කණ්ඩායම එහි තරඟකරුවන්ට වඩා අභියෝගාත්මක මාවතකට මුහුණ දුන්නේය. ලේබලය සංගීත ක්‍ෂේත්‍රය සඳහා නැගී එන වෙළඳපොළක් ලෙස රුසියාවේ විභවය පිළිබඳ විශාලතම සූදුව ගෙන ඇති […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.