ශ්‍රී ලංකාවේ සංවර්ධනයට අඛණ්ඩව සහාය දෙනවා: ආසියානු සංවර්ධන බැංකුවේ සභාපති

ආසියානු සංවර්ධන බැංකුවආසියානු සංවර්ධන බැංකුවේ (ADB) සභාපති මසට්සුගු අසකාවා සහ ශ්‍රී ලංකා ජනාධිපති ගෝඨාභය රාජපක්ෂ මහතා බ්‍රහස්පතින්දා (10දා) කොළඹදී හමුවූ අතර, කොරොන වයිරස් රෝගයෙන් (COVID-19) දූපත් යථා තත්ත්වයට පත් කිරීමේ මාවතට අඛණ්ඩව සහාය දෙන බව බැංකු නායකත්වය විසින් නැවත තහවුරු කරන ලදී. . තීරනාත්මක වූ රජයේ වේගවත් එන්නත් කිරීමේ ව්‍යාපාරය අසකාවා පැසසුමට ලක් කළේය […]

Next Post

පළාත් කිපයකට ගිගුරුම් සහිත වැසි

Fri Mar 11 , 2022
බස්නාහිර සහ සබරගමුව පළාත්වලත්, මහනුවර, නුවරඑළිය, ගාල්ල සහ මාතර දිස්ත්‍රික්කවලත් අද (11) සවස් කාලයේ හෝ රාත්‍රී කාලයේ වැසි හෝ ගිගුරුම් සහිත වැසි ඇතිවන බවකාලගුණ විද්‍යා දෙපාර්තමේන්තුව පවසයි.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.