ශ්‍රී ලංකාව අයි.එම්.එෆ් සහය ගැනිමට යයි?

වත්මන් ආර්ථික අර්බුදයෙන් ගොඩ ඒම සඳහා ශ්‍රී ලංකාව ලබන මාසයේදී ජාත්‍යන්තර මූල්‍ය අරමුදල සමඟ සාකච්ඡා ආරම්භ කරන බව රොයිටර්ස් පුවත් සේවය වාර්තා කරයි.

Next Post

Executive Turntable: Republic Appoints A&R EVPs, Beggars Group Names Streaming Head

Fri Mar 11 , 2022
Republic Records named David Wolter executive vp, A&R out of the label’s New York headquarters and Miles Beard executive vp, A&R out of Los Angeles. Wolter was most recently executive vp of Virgin Records at Capitol Music Group, a role he assumed in 2018. Before that, he worked for 10 […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.